صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی ادویه بوتیا

طراحی بسته بندی ادویه بوتیا

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی ادویه بوتیا

 

اَدویه جمع مکسر دوا است و به مواد گیاهی گفته می شود که به منظور عطر و طعم بخشیدن به مواد غذایی استفاده می شوند. این مواد گاهی استفاده ی غذایی دارند و گاهی استفاده ی دارویی. ادویه جات از جمله مواد نگهدارنده ای محسوب می شوند که برای انسان بسیار مفید هستند. این مواد گاهی از دانه ی خشک شده میوه، ریشه، پوست و یا سایر قسمت های گیاه حاصل می شود. البته گاهی به آنها مواد طعم دار نیز افزوده می شود.

ادویه جات در آشپزخانه ها نقش کلیدی دارند. آنها گاهی نیز از سبزیجات خشک شده به دست می آیند. از ادویه ها برای معطر کردن غذا و یا طعم دادن به آن استفاده می کنند.

بسته بندی از جمله ضروری ترین و با اهمیت ترین مراحل تولید یک محصول است که از تولید تا مصرف از کالای مربوطه محافظت و نگهداری می کند.

بسته بندی را یک علم، صنعت و هنر می دانند که امروزه فناوری نیز به آن اضافه گشته است.

شهر کرمان در گذشته نام های بسیاری داشته که از جمله آنها می توان به بوتیا، کرمانیا و گواشیر نام برد. نام این شهر در کتیبه های داریوش به چشم می خورد. همچنین در نوشته های یونانی نیز نام این شهر به کرات برده شده است.

همانطور که گفته شد بوتیا از نامهای قدیم شهر کرمان می باشد، این شهر در جنوب شرقی کشور عزیزمان ایران قرار دارد و دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است.
نمونه کارهای مرتبط