صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی ست اداری / طراحی هویت سازمانی بانک کشاورزی استان یزد

طراحی هویت سازمانی بانک کشاورزی استان یزد

نمونه کارها طراحی ست اداری

طراحی هویت سازمانی بانک کشاورزی استان یزد

بانک کشاورزی یکی از قدیمی ترین بانکهای ایران می باشد که در سال 1312 تاسیس گردید و با داشتن بیش از 2000 شعبه فعال در سراسر ایران یکی از بانکهای تاثیرگذار در صنعت کشاورزی و اقتصاد ایران می باشد.

با توجه به اینکه گروه طراحان عرفان حدود 7 سال افتخار همکاری با مدیریت و سرپرستی بانک کشاورزی خراسان رضوی را دارد و به عنوان مشاوره تبلیغاتی بانک کشاورزی در تمام زمینه ها در کنار این مجموعه بوده است،  طرحها و پروژه های تبلیغاتی بسیار گسترده ای انجام گرفته است  . لذا سرپرستیهای مختلف این بانک در استانهای دیگر نیز تصمیم به همکاری با گروه طراحان عرفان گرفتند. از جمله این شهرها مدیریت بانک کشاورزی استان یزد می باشد که طراحی و ایده پردازی ست کامل اوراق اداری بانک کشاورزی استان یزد توسط گروه طراحان عرفان انجام گرفت.

در طراحی ست اداری بانک کشاورزی استان یزد سعی شده یکی از نمادهای بسیار معروف و قدیمی شهر یزد که همان عمارت امیر چخماق می باشد را به صورت گرافیکی و مطابق با شعار ( بانک کشاورزی بانک الکترونیک ) به نماد تصویری تبدیل نماید و از ان در تمام مراحل طراحی ست اداری بانک استفاده کند . استفاده از فرم خاص در طراحی تیغ و قالب کل ست اداری یکی دیگر از مزیتهای این ست اداری  می باشد.

از استان هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم:

بانک کشاورزی مدیریت استان یزد- بانک کشاورزی مدیریت جنوب کشور بانک کشاورزی مدیریت استان همدان_.بانک کشاورزی مدیریت کرمان- بانک کشاورزی مدیریت خراسان رضوی.بانک کشاورزی مدیریت خراسان جنوبی

برخی از کارهایی که جهت بانک کشاورزی انجام گرفته است:

-طراحی 15 مدل کارت هدیه بانک کشاورزی

- طراحی پاکت مخصوص کارت هدیه بانک کشاورزی

- طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی بابت سالگرد تاسیس بانک کشاورزی

- طراحی انواع پوسترهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی بانک کشاورزی

- طراحی و خلق شخصیت کودکانه جهت بانک کشاورزی

- طراحی واجراء انواع پازل، دفتر نقاشی، دفتر مشق، بسته بندی مداد رنگی و کلیه محصولات کودکانه به صورت کاملا اختصاصی جهت بانک کشاورزینمونه کارهای مرتبط