صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی ادویه پاکتی فرحزاد

طراحی بسته بندی ادویه پاکتی فرحزاد

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی ادویه پاکتی فرحزاد

 در اواخر قرن نوزده بسته بندی شیشه ای رواج یافت. تا قبل از این دوره تمام محصولاتی نظیر انواع سس ها، ترشی ها، آب معدنی و دیگر نوشیدنی ها به صورت آزاد فروخته می شدند. اما با طراحی و ساخت بسته بندی های شیشه ای این محصولات به صورت بطری عرضه شدند.

در ابتدا بطری ها شکل خاصی نداشتند و در کارگاه های شیشه گری به هرشکلی ساخته می شدند. به همین خاطر تا پیش از جنگ جهانی اول به هر شئی که روزنه داشت، بطری می گفتند.

امروزه با تحولی که در صنعت بسته بندی بوجود آمده است، این امکان وجود دارد که بسته بندی های شیشه ای نیز به هر شکل و اندازه ای تولید شوند. بشر ثابت کرده است در این امر پیشرفت بسیاری داشته و روز به روز بر حجم تولیدات شیشه ای خود افزوده است.

لازم به ذکر است که صنعت شیشه و شیشه گری در ایران از قدمت بسیاری برخوردار بوده و امروزه نیز از صنایع رو به رشد کشورمان محسوب می شود.

  شرکت تبلیغاتی عرفان با درنظر گرفتن ایـن عوامـل، تخـصـص طراحـان خـود را بـه کـار گرفتــه تـا بسته بندی هایی در خور برند فرحزاد طراحی کند. این بسته بندی ها به خریدار امکان می دهد تا بین صدها محصول مشابه، محصول مورد نظر خود را مطمئن تر انتخاب کند.

 نمونه کارهای مرتبط