صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی ست اداری / اوراق همایش روز جهانی استاندارد

اوراق همایش روز جهانی استاندارد

نمونه کارها طراحی ست اداری

اوراق همایش روز جهانی استاندارد

اداره استاندارد خراسان رضوی

 استاندارد به نظمی گفته می شود که برپایه ی دلایل ثابت شده ی علمی و تجربیات بشری بطور هماهنگ شده و منظم نوشته شده است. این نظم برای ایجاد وحدت و یکپارچگی، تشابه ساختاری، ارتباط آسان میان صنایع و صاحبان آنها، توسعه و پیشرفت، صرفع جویی، ماندگاری و حفظ امنیت در استفاده از کالا، گسترش تبادلات تجاری و.... مورد استفاده قرار می گیرد.

به منظور دلایل فوق، در چهارم اکتبر 1947 سازمانی شکل گرفت که نام آن را سازمان استاندارد نهادند. ایران در سال 1343 عضو این سازمان شد.

این سازمان به طور ماهانه به کارخانجات مختلف سرکشی کرده و خط تولید کالاها را مورد بررسی قرار می دهد و کیفیت تولیدات آنها را ارزیابی می کند.

روز 22 مهرماه را به عنوان روز جهانی استاندارد ثبت کرده اند و همه ساله در این روز همایش های مختلفی برگزار می گردد. شرکت تبلیغاتی «طراحان عرفان» به سفارش اداره ی استاندارد خراسان رضوی طراحی اوراق همایش روز جهانی استاندارد در مشهد را برعهده داشته است.

این همایش در مشهد به صورت سالانه در روز جهانی استاندارد در سالن همایش های صدا و سیمای خراسان رضوی (صبا) برگزار می گردد و شرکت طراحان عرفان از سال 1388 عهده دار بخش های تبلیغاتی و فرهنگی این همایش بوده است. طراحی اوراق همایش، طراحی لوح های افتخار، طراکی بک سن، طراحی تندیس همایش و.... از جمله خدماتی هستند که توسط این شرکت ارائه شده اند. اوراق پیش رو شامل کارت دعوت میهمانان، کارت ورود، کارت پارکینگ و پاکت های مورد نیاز می باشند.نمونه کارهای مرتبط