صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی لوگو / طراحی لوگو صنایع غذایی وروین

طراحی لوگو صنایع غذایی وروین

نمونه کارها طراحی لوگو

طراحی لوگو صنایع غذایی وروین

استان تهران شهرستان های مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به شهرستان ورامین اشاره کرد. این شهرستان با جمعیتی حدود 300 هزار نفر از شهرستان های مهم استان تهران بشمار می رود. ورامین شهری دانشگاهی، صنعتی و تاریخی است که در اکثر اتفاقات تاریخ انقلاب نقش بسزایی را ایفا کرده است.

 لوگوها به عنوان شناسه های یک برند تجاری عمل می کنند و به ماندگاری آن در اذهان عمومی کمک می کنند. چرا که در دنیای مدرن، مشتری زمان زیادی را صرف شناخت یک محصول نمی کند و این امر به خاطر وجود رقبای بسیار در هر زمینه، برای برند مورد نظر یک تهدید محسوب می شود.

در اینجا اهمیت طراحی لوگو به چشم می آید. زیرا یک محصول زمانی موفق می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به مخاطب عرضه کند و لوگوها اولین شناسه های یک محصول به حساب می آیند و حرف صاحب صنعت را به زبان تصویر به مشتری می رساند.

مسئله ی مهمی که در این میان مطرح می گردد این است که انتخاب کارشناس و متخصصی که بتوان طراحی لوگو را به او واگذار کرد، کار دشوار و حائز اهمیت است. شرکت طراحان عرفان با استفاده از دانش طراحان زبده و کاربلد، سال هاست که به طراحی لوگو برای برندهای طراز اول می پردازد.

در طراحی لوگوی شرکت وروین تلاش شده تا هم زمینه کاری این برند که وظیفه اش بسته بندی مواد غذایی گیاهی می باشد و همچنین خوانا بودن کلمه «وروین"» مد نظر قرار گیرد.نمونه کارهای مرتبط