صفحه نخست /  نمونه کارها / طراحی بسته بندی / طراحی بسته بندی ادویه پالیز

طراحی بسته بندی ادویه پالیز

نمونه کارها طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی ادویه پالیز

صنایع غذایی پالیز

پدر تبلیغات نوین، آلبرت لاسکر بوده است. او که در دهه ی 19 میلادی می زیست. در سال 1920 تبلیغات را اینگـونـه تعریـف می کرد که تبلیغات عبارتست از فروشنده ای که پشت دستگاه چاپ ایستاده است. تبلیغات امروزه نیز بازمانده ای از تکامل یافته از همان تبلیغات اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 است که در ایالات متحده ظهور کرد. در آن زمان آژانس های تبلیغاتی سازمان یافته ای تشکیل شدند و مجلات و کتاب های تبلیغاتی را به چاپ رساندند. مجله ی عصر تبلیغ که در سال 1930 برای اولین بار منتشر شد.

عکس، نقش، طرح و تصویرسازی های روی بسته بندی از عوامل مهم و تاثیرگذار در جلب نظر مشتری هستند. درواقع این تصاویر و رنگ های روی بسته ها هستند که شما را به سوی یک کالا می کشانند. این عوامل به شما در جهت تجسم و فهم محتویات درونی بسته کمک بسیاری می کنند.

رنگ و لوگو از عواملی هستند که به بسته بندی شما شخصیت و قابلیت های قابل توجهی می دهند.

برندهای مختلف با تعیین رنگ سازمانی مخصوص به خود، تمایزشان را با رقبا نشان می دهند و برای خود، هویت سازمانی تعریف می کنند. درنتیجه رنگ ها در بسته بندی محصولاتشان نیز دخیل می شوند و نقش بسزایی ایفا می کنند. جذابیت رنگ ها در جلب توجه مشتریان اهمیت دارد. آنها به سادگی می توانند بین صدها برند مختلف که محصولات مشابه تولید می کنند، محصولی را انتخاب کنند که بسته بندی جذاب تری دارد. از این رو انتخاب طراح مناسب حائز اهمیت است.

شرکت طراحان عرفان با بهره گیری از تخصص خود، طراحی بسته بندی های ادویه ی پالیز را برعهده گرفت تا با توجه به جدیدترین طرح ها و امکانات روز دنیا، بسته بندی هایی زیبا برای این محصول طراحی کند.
نمونه کارهای مرتبط