صفحه نخست / خدمات / عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

خدمات کارها گروه طراحان عرفان

با توجه به اینکه پیشرفت صنایع گوناگون با تولید محصولات بسیار جذاب و مختلف در سطح جامعه صنایع روز به روز در حال افزایش است ، لذا اطلاع رسانی دقیق و تاثیر گذار از محصولات تولیدی با بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن یکی از وظایف اصلی عکاسی صنعتی تبلیغاتی می باشد.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی حرفه ای با استفاده از تجهیزات کامل و به روز و همچنین انتخاب صحیح و دقیق نورهای مربوطه در عکاسی و همچنین زوایای هوشمندانه ، باید بتواند محصول تولید شده را به بهترین و دقیق ترین حالت به مشتری ارائه بدهد تا از این طریق فروش بیشتری را جهت تولید کننده رقم بزند .

از آنجایی که گروه طراحان عرفان در زمینه مشاوره تبلیغاتی و کمک به فروش محصولات صنایع مختلف در سطح کشور فعالیتی بسیار مفید و گسترده ای دارد لذا با به کارگیری تیم تخصصی و تحصیلکرده در زمینه عکاسی صنعتی تبلیغاتی و همچنین ابزارهای حرفه ای مورد نیاز ،این مقوله بسیار مهم را به بهترین روش ممکن در خدمت طراحان و ایده پردازان مجموعه درآورده است .

تجربه در زمینه عکاسی صنعتی تبلیغاتی نشان داده که تنها داشتن ابزار و وسایل به روز و دوربین های بسیار حرفه ای جهت یک عکاسی صنعتی  مطلوب ، دقیق و کامل کافی نیست . بر همین اساس در مجموعه گروه طراحان عرفان تفکر و احساس عکاس و طراح گرافیک با کمک هم باعث بوجود آمدن عکسهایی بسیار فاخر و تاثیر گذار شده است .

- استفاده از دکورهای حرفه ای که با سوژه مورد عکاسی نیز مرتبط باشد نیز می تواند از یکنواخت شدن عکسهای صنعتی تبلیغاتی جلوگیری کند .

- لازم به ذکر است که در برخی از موارد به دلیل عدم آگاهی و شناخت درست  عکاس از مقوله عکاسی صنعتی ، دکور بر سوژه مورد عکاسی غلبه کرده و باعث می شود که ذهن مخاطب و یا مشتری از سوژه مورد نظر دور گردد .

-اگر با دقت و تامل بیشتری به موضوعات و مشاغل مختلفی که توسط عکاسان حرفه ای گروه طراحان عرفان عکاسی شده است نگاهی داشته باشید ، متوجه خواهید شد که با توجه به هر صنعت و یا سفارشی که بابت عکاسی داده شده است ، سعی شده به بهترین وجه ممکن خدمات و یا محصول مورد سفارش