رد کردن لینک ها

نمونه طراحی گرافیک

تاثیر طراحی گرافیک در کسب و کار امروز

امروزه استفاده از طرح های گرافیکی نه تنها از حیث زیباشناسی مورد توجه است، بلکه در دنیای تجارت ،بازاریابی و برندسازی جایگاه ویژه ای دارد. بطوری که طراحی گرافیک در تبلیغات حرف اول را درعرصه بازاریابی وفروش میزند. استفاده از طرح های گرافیکی منحصر به فرد می تواند جایگاه محصول را در میان مشتریان از مرزهای ملی به فراملی انتقال دهد بطوریکه امروزه بهترین زبان برای معرفی و بازاریابی محصولات طرح های گرافیکی می باشد.

مایلید درباره خدمات طراحی گرافیک عرفان بیشتر بدانید؟

مشاوره رایگان

گروه طراحان عرفان با داشتن تیم گرافیست حرفه ای تاکنون توانسته است با خلق طرح های گرافیکی منحصر بفرد، توجه و رضایت مخاطب عام وخاص را کسب نماید. هدف غایی گروه طراحان عرفان در زمینه طراحی گرافیک، خلق بهترین طرح بطوریکه مخاطبان ومشتریان دیگر خود را جزیی از اثر و طرح یابند می باشد و مخاطب به عنوان رسانه، تبلیغات محصول را برعهده می گیرد.

نمونه طراحی لوگو

به طور کلی مجموعه خدمات گروه طراحان عرفان در زمینه طراحی گرافیک شامل موارد زیر میباشد:

1. طراحی لوگو و لوگوتایپ

به طور حتم طراحی لوگو یک موسسه، مجموعه یا برند تجاری اولین و مهمترین قدم در راه اندازی آن میباشد. طراحی لوگو از این حیث که اولین بازخورد را به مخاطب در مورد خدمات یا مجموعه شما میدهد بسیار مهم است. طراحی لوگو یکی از چالش برانگیزترین و در عین حال تخصصی ترین شاخه ها در طراحی گرافیک می باشد. خلق نشانی مجرد و خاص کمتر از خلق یک اثر هنری نمی باشد.
نشان یا لوگو یا آرم، عنصری گرافیکی از علائم یا نشانه هاست بطوری که با حروف یا قلم خاصی تنظیم یا به صورت ویژه اما خوانا چیده شده‌ است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه بازار متفاوت باشد. نشان‌ طرح ملموسی برای نشان دادن کالا، خدمات یا ماهیت برند مورد نظر است، همچنین خصوصیات سازمانها را شرح می‌دهد.
بسته به نوع سازمان و مخاطبین شما میتوان از نوع خاصی از لوگو استفاده کرد.

3. طراحی پکیج همایش و سمینار

در سال های گذشته شاهد افزایش روز افزون انواع همایش های آموزشی، علمی، پژوهشی و … در سطح کشور بوده ایم، مطمئنا در مقام یک برگزار کننده همایش یکی از دغدغه های مهم برگزاری هر چه بهتر همایش و بازخورد مثبت از سوی میهمانان میباشد. گروه طراحان عرفان در زمینه برگزاری همایش های مختلف تجربه های زیادی دارد و در این مورد مشاوره و خدمات بسیاری به برگزار کنندگان محترم همایش ها ارائه می دهد. از جمله خدمات این گروه در زمینه طراحی گرافیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
طراحی نشان و لوگوی همایش، طراحی پوستر همایش، طراحی استندها و تبلیغات محیطی همایش، طراحی بیلوردهای اطلاع رسانی همایش، طراحی بروشور های راهنما و اطلاع رسانی، طراحی کارت های دعوت و اوراق همایش شامل: فرم های ثبت نام، کارت های هویت، طراحی ساک دستی، طراحی پوشه و … و طراحی و ساخت تندیس همایش.

2. طراحی هویت سازمان

هویت سازمانی یا Corporate identity به هویت شرکت یا هویت نام تجاری گفته میشود که باعث ایجاد تصویر کلی از یک برند و یا یک کسب‌ و کار در ذهن عموم مردم، مانند مشتریان، سرمایه‌گذاران و کارمندان می شود و در واقع شخصیت یا هویتی بصری است که معمولا بر بازار فروش خاص و یا فعالیت اقتصادی عمومی یک شرکت تأثیرگذار باشد. هویت سازمانی شامل نشان، انتخاب رنگ منحصر به فرد و متمایز کننده از سایر برند ها، طراحی اوراق و مکاتبات داخلی، شکل کلی ارائه برند در حوزه های مختلف مانند محل قرار گیری نشان در تبلیغات، صدای برند، نحوه حضور برند در وب و… ، شعارهای تبلیغاتی بوده و می‌تواند در مورد یک برند یا نماد بازرگانی و یا یک فروشگاه به کار رود. طراحی هویت سازمانی معمولا در اولین قدم پس از طراحی نشان با انتخاب رنگ و طراحی حروف و طراحی اوراق اداری سازمان شروع میشود.

4. طراحی کاتالوگ، بروشور و اوراق تبلیغاتی

کاتالوگ کتابچه معرفی کالا، خدمات، امکانات و توانمندی های یک مجموعه یا برند تجاری می‌باشد که از طرف تولید کننده ، موسسه، شرکت به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود که هدف از آن افزایش فروش بوده. در طراحی کاتالوگ بیشتر به جنبه تجاری، بازاریابی و جذب مخاطب توجه می‌شود اما برعکس بروشور  بیشتر به جزئیات و اطلاعات فنی و نحوه استفاده می‌پردازد.
بروشور کتابچه راهنمای معرفی و نحوه استفاده از جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولید کننده  به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی بیشتر در استفاده ارائه می‌گردد.
به طور مثال یک کارخانه محصولات آرایشی و بهداشتی برای معرفی محصولات خود کاتالوگ را (معمولا با برجسته نمایی در تاثیر گذاری) برای پزشک‌ها و داروخانه‌ها ارسال می‌نماید و همین تولید کننده بروشور هر محصول را برای معرفی نحوه استفاده، معرفی ممنوعیت‌های استفاده در موارد خاص و همین طور عوارض جانبی و… در بسته‌بندی هر محصول قرار می‌دهد.

 در طراحی گرافیک از کاتالوگ به عنوان بازاریابی غیر مستقیم اما موثر یاد میشود، کاتالوگ در زمانی که حضور ندارید میتواند معرف شما، محصولات و خدمات مجموعه شما باشد. از این رو طراحی کاتالوگ امری مهم تلقی میشود. استفاده از تصاویر مناسب و با کیفیت، رعایت قوانین هویت سازمانی برند(رنگ برند، قلم مورد استفاده و …)، استفاده به جا از متون و پرهیز از زیاده گویی، انتخاب رنگ، طراحی لی اوت همخوان با نوع محصول مورد ارائه، انتخاب قطع مناسب برای کاتالوگ از نکات کلیدی در طراحی کاتالوگ محسوب میشود.
همچنین اوراق تبلیغاتی دیگری نیز مورد استفاده قرار میگیرند که شامل طراحی فولدر تبلیغاتی، طراحی تراکت تبلیغاتی، طراحی پمفلت آموزشی، طراحی پوستر و … می باشند.

5. طراحی کاراکتر تبلیغاتی

بطور حتم یکی از خدمات طراحی گرافیک ، طراحی کاراکتر تبلیغاتی است. کاراکتر تبلیغاتی ، شخصیتی است که برای کمک به اهداف تبلیغاتی برند، شرکت و یا محصول خاص و همچنین ایجاد تاثیر گذاری و ارتباط هرچه بیشتر مشتریان و مخاطبین خلق می‌شود . به بیان دیگر کاراکتر تبلیغاتی وسیله ای است که به کمک آن برند ها و شرکت ها می توانند ارتباطی تاثیر گذار و ماندگار را با مخاطبین خود برقرار کنند.
از دیدگاه خلاق، همه نیازمند خلق یک شخصیت تبلیغاتی برای برند خود هستند. فارغ از اینکه شما چه نوع محصول یا خدماتی ارائه میدهید، شخصیت ها میتوانند به معرفی برند شما کمک کنند.

یک کاراکتر تبلیغاتی خوب کمک بسیاری به ارتقاء هویت سازمانی برند و یا ایجاد شرایطی برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطب می کند ، شخصیت های تبلیغاتی بازه گسترده ای از صنایع غذایی تا خدمات هوایی و محصولات صنعتی دارند، شاید یک برند مطرح و بزرگ را بتوان از روی لوگو آن شناخت ولی زمانی که شخصیت تبلیغاتی برای این برند خلق میشود و محصولات یا خدمات با استفاده از این شخصیت به مخاطب عرضه میشوند ، این امر باعث تاثیر گذاری بیشتر در ذهن مخاطب میگردد.در بیشتر موارد برندها با شخصیت آنها راحت تر به ذهن سپرده می شوند، تنها با اشاره به میمونی سوار برموتور میتوان به یاد برند چی توز افتاد.
شخصیت تبلیغاتی شرکت یا برند شما می تواند با الهام گرفتن از اسم برند یا نوع خدمات و محصولات طراحی شود، در طراحی کاراکتر تبلیغاتی حتما باید مخاطبین بزرگسال در نظر گرفته شوند

طراحی کاراکتر تبلیغاتی

6. طراحی جلد کتاب، مجله و صفحه آرایی

شاید بتوان جلد کتاب را در نگاه اول اولین عامل برای انتخاب آن از طرف خریداران در نظر گرفت .در حقیقت جلد کتاب، مهمترین بخش از یک کتاب است. طراحی جلد کتاب باید به گونه ای باشد که اطلاعاتی از محتوای کتاب ارائه بدهد. چیز دیگری که در صنعت نشر مهم است، جذب خریدار کتاب است که با جذابیت جلد کتاب، طبعاً فروش کتاب بالا رفته و موجب افزایش تیراژ کتاب می‌شود. بنابراین، جلد علاوه بر آنکه یک محافظ است؛ در تشویق مخاطب برای خرید مطالعه و در کل استقبال از محصول مورد نظر، سهم مهمی دارد. از این رو طراحی جلد کتاب کاری بسیار تخصصی است که با سرنوشت یک کتاب در هم آمیخته است.

از سوی دیگر در اکثر کتاب‌ها و مجلات موجود، در صفحه‌ آرایی، از صفحات به صورت بهینه و درست استفاده نمی‌شود و باعث بالا رفتن تعداد صفحات و طبعاً بالا رفتن قیمت تمام شده کتاب و در آخر فروش کمتر می‌شود. صفحه‌ آرایی یک کار کاملاً تخصصی است و نیاز به تجربه کافی و آگاهی از کلیه مراحل تولید کتاب و مجله دارد. گروه طراحان عرفان افتخار دارد تا با داشتن تیم با تجربه و متخصص در زمینه طراحی جلد و صفحه آرایی انواع کتاب و مجله در قطع های مختلف در خدمت ناشرین و مولفین محترم باشد.

تعرفه و قیمت طراحی طراحی گرافیک

امروزه اغلب مشتریانی که برای انجام نمونه کارهای گرافیکی به شرکت های طراحی گرافیکی مراجعه می‌کنند سوالی مشترک در ذهن دارند و می‌خواهند بدانند هزینه‌ای که برای نمونه کارهای طراحی گرافیکی باید پرداخت کنند چقدر است؟ و این برآورد هزینه چگونه محاسبه می‌شود؟
معمولاً هزینه‌ای که برای انجام نمونه کارهای گرافیکی به مشتریان اعلام می‌گردد با توجه به نوع کار و میزان سختی یا آسان بودن و همچنین تعداد ساعاتی که برای آن صرف شده، محاسبه می‌شود. اما در این بین مواردی نیز وجود دارند؛ مثل طراحی کارت ویزیت و یا  طراحی لوگو که قیمت پرداختی آن‌ها نرخ ثابتی داشته و باعث می‌شود مشتریان هزینه‌‌ای اضافی در این مورد پرداخت نکنند.

کاتالوگ- نمونه طراحی گرافیک

برای کسب اطلاعات دقیق تر و تخصصی در مورد انواع خدمات و مشاوره طراحی گرافیک کافیست با همکاران ما در گروه طراحان عرفان تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

نمونه طراحی های گرافیک

طراحی لوگوی تجهیزات پزشکی

طراحی لوگوی تجهیزات پزشکی

پروسه طراحی لوگو زعفران ویسکو

پروسه طراحی لوگو زعفران ویسکو

طراحی لوگو شستنا

طراحی لوگو شستنا

طراحی اوراق همایش روز جهانی استاندارد

طراحی اوراق همایش روز جهانی استاندارد

طراحی لوگو سالن زیبایی بهشت دیبا

طراحی لوگو سالن زیبایی بهشت دیبا

طراحی لوگو صنایع غذایی وروین

طراحی لوگو صنایع غذایی وروین

طراحی لوگو موسسه مالی اعتباری اعتماد ایرانیان

طراحی لوگو موسسه مالی اعتباری اعتماد ایرانیان

طراحی لوگو اکسیر

طراحی لوگو اکسیر

طراحی لوگو گروه دکوراسیون داخلی گالوک

طراحی لوگو گروه دکوراسیون داخلی گالوک

طراحی لوگو آژانس مسافرتی یگانه میراث شرق

طراحی لوگو آژانس مسافرتی یگانه میراث شرق

طراحی لوگو برند غذایی ماریم

طراحی لوگو برند غذایی ماریم

طراحی هویت سازمانی شرکت آلان

طراحی هویت سازمانی شرکت آلان

طراحی لوگو انتشارات قطره

طراحی لوگو انتشارات قطره

طراحی لوگو انجمن کود ورمی

طراحی لوگو انجمن کود ورمی

طراحی لوگو سورنا اسپورت

طراحی لوگو سورنا اسپورت

لوگو پیشنهادی برای شهرداری نقاب

لوگو پیشنهادی برای شهرداری نقاب

طراحی ست اداری بانک کشاورزی

طراحی ست اداری بانک کشاورزی

طراحی لوگو ورمی تکنولوژی

طراحی لوگو ورمی تکنولوژی

طراحی لوگو موسسه زیست سپهر

طراحی لوگو موسسه زیست سپهر

طراحی اوراق اداری شرکت فدک زرین پارس

طراحی اوراق اداری شرکت فدک زرین پارس

اوراق اداری شرکت آذین آسانبر

اوراق اداری شرکت آذین آسانبر

طراحی لوگو محصولات غذایی 125

طراحی لوگو محصولات غذایی 125

طراحی لوگو شرکت به کود

طراحی لوگو شرکت به کود

طراحی لوگو تصویری سایوا گستر

طراحی لوگو تصویری سایوا گستر

طراحی لوگو شرکت به روش

طراحی لوگو شرکت به روش

طراحی لوگوتایپ مامزی

طراحی لوگوتایپ مامزی

طراحی اوراق اداری شرکت آلان

طراحی اوراق اداری شرکت آلان

طراحی لوگو شرکت آرمان تجارت

طراحی لوگو شرکت آرمان تجارت

طراحی اوراق اداری شرکت آرمان تجارت

طراحی اوراق اداری شرکت آرمان تجارت

طراحی لوگو دانشگاه صنعت و معدن

طراحی لوگو دانشگاه صنعت و معدن

طراحی اوراق اداری مجریان سلامت

طراحی اوراق اداری مجریان سلامت

طراحی لوگو صنایع پتروشیمی کمس

طراحی لوگو صنایع پتروشیمی کمس

طراحی لوگو صنایع غذایی بوتیا

طراحی لوگو صنایع غذایی بوتیا

طراحی لوگو شرکت طراحی دکوراسیون چکاد

طراحی لوگو شرکت طراحی دکوراسیون چکاد

طراحی لوگوی تجهیزات پزشکی

طراحی لوگوی تجهیزات پزشکی

طراحی لوگو صنایع غذایی فرجاد

طراحی لوگو صنایع غذایی فرجاد

طراحی لوگو شرکت بسته بندی اترک

طراحی لوگو شرکت بسته بندی اترک

طراحی لوگو برند تجاری zezo

طراحی لوگو برند تجاری zezo

طراحی لوگو شرکت کشت و صنعت فدک

طراحی لوگو شرکت کشت و صنعت فدک

طراحی لوگو موسسه حقوقی رهپویان تبیین حق

طراحی لوگو موسسه حقوقی رهپویان تبیین حق

طراحی لوگو موسسه حامیان صنعت بارثاوا

طراحی لوگو موسسه حامیان صنعت بارثاوا

طراحی لوگو نایس پک

طراحی لوگو نایس پک

طراحی لوگو زعفران کریمان

طراحی لوگو زعفران کریمان

طراحی لوگو صنایع غذایی پالیز

طراحی لوگو صنایع غذایی پالیز

طراحی اوراق اداری مجید امیدالله

طراحی اوراق اداری مجید امیدالله

طراحی لوگو DR MOBIL

طراحی لوگو DR MOBIL

طراحی لوگو صنایع غذایی بوتات

طراحی لوگو صنایع غذایی بوتات

طراحی اوراق اداری گلسا اکبرزاده

طراحی اوراق اداری گلسا اکبرزاده

طراحی لوگو داریس

طراحی لوگو داریس

طراحی اوراق اداری شرکت جهان زعفران

طراحی اوراق اداری شرکت جهان زعفران

طراحی ست اداری بانک کشاورزی استان یزد

طراحی ست اداری بانک کشاورزی استان یزد

طراحی لوگو برند زعفران قیطران

طراحی لوگو برند زعفران قیطران

طراحی لوگو هتل توس

طراحی لوگو هتل توس

طراحی ست اوراق اداری فروشگاه آنلاین دانیال

طراحی ست اوراق اداری فروشگاه آنلاین دانیال

طراحی لوگو محصولات غذایی ژاپینک

طراحی لوگو محصولات غذایی ژاپینک

طراحی لوگو برند بستنی داتیس

طراحی لوگو برند بستنی داتیس

طراحی هویت بصری برند بستنی داتیس

طراحی هویت بصری برند بستنی داتیس

طراحی لوگو حرفه ای فروشگاه اسباب بازی

طراحی لوگو حرفه ای فروشگاه اسباب بازی

لوگو صنایع پتروشیمی GML

لوگو صنایع پتروشیمی GML

طراحی لوگو محصولات لبنی جزیره

طراحی لوگو محصولات لبنی جزیره

طراحی لوگو آتشبار

طراحی لوگو آتشبار

طراحی لوگو شرکت صنعتی TH group

طراحی لوگو شرکت صنعتی TH group

مقالات مرتبط

تایپوگرافی چیست؟

تایپوگرافی چیست؟

مطمئنا اگر شما با کسب و کار و کارآفرینی سر و کار دارید یا به به فکر راه اندازی سایت یا استارتاپ خود هستید، اولین چالشی که بعد از دردسر های مختلف برای شروع کار به نظر شما میرسد انتخاب اسم مناسب و در قدم دوم طراحی لوگو خلاقانه و چشمگیر است. در مراجعه به [...]
با انواع لوگو و ویژگی های آن آشنا شوید

با انواع لوگو و ویژگی های آن آشنا شوید

لوگو ها نشان دهنده کمپانی شما هستند و باعث می شوند تا برند شما را با ایجاد ارتباطات دائمی میان مشتریان، تثبیت کنند. قبل از اینکه مشتریان از وبسایت شما دیدن کنند یا وارد شرکتتان شوند، آن ها احتمالا بر اساس  طراحی لوگو شرکت شما در موردتان قضاوت می کنند. لوگو شرکت شما نمادی است [...]
کدام مدل لوگو برای کمپانی شما مناسب است؟

کدام مدل لوگو برای کمپانی شما مناسب است؟

سوالات مشخصی است که مالکان تجاری در زمان انتخاب لوگو مناسب برندشان بر اساس بزرگی و اهداف شرکت، باید از خود بپرسند. آیا تجارت شما به خوبی ثبات یافته است؟ اولین سوالی که باید در نظر بگیرید این است شرکت شما تا چه اندازه پایدار است. اگر شرکت شما تازه تاسیس است، هدف اولیه شما [...]