رد کردن لینک ها

طراحی وب سایت

خدمات طراحی وب سایت در گروه طراحان عرفان مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا صورت میگیرد، و به صورت سفارشی برای صنوف مختلف اعم از صنایع غذایی، کارخانجات و بازرگانی در دو بخش طراحی وب سایت محتوایی و فروشگاهی انجام می شود. در کدنویسی وب سایت ها  تمامی اصول اولیه سئو مطابق با استانداردهای روز جهانی رعایت می‌شود. یکی از مهم ترین وجوه تمایز وب سایت طراحی شده توسط گروه طراحان عرفان سرعت بالای بارگذاری محتوا است و همچنین واکنش گرا بودن است و این امر باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل میشود

اگر در حال حاضر یک وب سایت دارید اما زمان زیادی است که آن را بروزرسانی  نکرده اید، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با گروه عرفان  بسپارید، همکاران خبره سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن لحاظ میکنند؛ و شما میتوانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت دنیا حرکت کنید. و یا  اگر هنوز سایتی ندارید، تیم حرفه ای ما آماده هستند تا با طراحی وب سایت بروز و مطابق با استاندارد جهانی، مسیر موفقیت  را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازند.

آیا کسب و کارتان به طراحی وب سایت نیاز دارد؟

وب سایت یا شبکه های اجتماعی، کدام برای کسب و کار مناسب است ؟
متاسفانه باید گفت شما هیچ کنترلی بر روی تغییرات شبکه‌های اجتماعی نخواهید داشت.
اگر برای معرفی برند خود صرفاً روی شبکه‌های اجتماعی متمرکز شدید باید بگوییم ریسک بالایی کرده اید و کسب و کار شما تماماً تحت تاثیر تصمیمات آن شبکه خواهد بود. آن‌ها قادر خواهند بود هر زمان که مایل باشند تغییراتی در سرویس خود ایجاد کنند و حتی اگر این تغییرات تاثیرات منفی بر روی کسب و کار شما داشته باشد صدای شما به جایی نخواهد رسید. اگر تصمیم گرفته شود این پلتفرم‌ها به هر دلیل تعطیل شود شما هم دیگر به مشتریان خود دسترسی نخواهید داشت.

وب سایت قطب اصلی کسب و کار شماست و شبکه های اجتماعی تنها وسیله ای برای بازاریابی محصولات و خدمات شما هستند. شما می توانید از ابزار شبکه های اجتماعی به عنوان مکمل و بازاریابی وب سایت خود استفاده کنید و بازدیدکنندگان را به وب سایت خود هدایت کنید و ترافیک وب سایت خود را بالا ببرید.

تیم طراحی سایت عرفان وظیفه طراحی یک سایت ریسپانسیو و کاملا اختصاصی برای هر کسب و کار را برعهده دارد که تمام اصول سئو وبسایت و محتوا در آن رعایت میشود. علاوه بر ضمانت سرعت  بالای بارگذاری در سایت، همکاران ما در تمام مراحل، وظیفه ارائه خدمات پشتیبانی سایت را نیز برعهده دارند.

در انتها به شما پیشنهاد میکنیم بر روی بستری سرمایه گذاری کنید که  مالکیت و کنترل حداکثری بر آن دارید و در کنارش از شبکه های اجتماعی برای بدست آوردن مشتریان جدید و ارتقا کسب و کار استفاده کنید .

خدمات طراحی سایت گروه طراحان عرفان شامل :

– طراحی وب سایت با زبان های اختصاصی

– طراحی سایت ریسپانسیو( واکنش گرا) سازگار با موبایل، تبلت و دسکتاپ

– ارائه پنل مدیریت با دسترسی آسان همراه با آموزشهای لازم

– طراحی UI /UX

– سرعت بالای وب سایت

-طراحی سایت سئو محور

میباشد.