DATE
Packaging Design
طراحی بسته بندی خرما

طراحی بسته بندی خرما در اروپا

خرما یکی از پرسودترین و پرطرفدارترین محصولات در زمینه صادرات مواد غذایی و خشکبار در سراسر جهان از جمله ایران است. توجه به اصول و قوانین تعیین شده برای طراحی بسته بندی خرما برای صادرات و مصرف بازار بسیار مهم است تا از کاهش کیفیت محصول جلوگیری کند. خرمای با کیفیت ایرانی به بسیاری از کشور های اروپا مانند اسپانیا و آلمان صادر می شود.

بنابراین لازم است تا بهترین بسته بندی شیک خرما را انتخاب کنید تا از رقبای خود متمایز شوید. گروه طراحان عرفان به شما کمک میکنند تا خاص ترین بسته بندی خرما در اروپا را برای برند خود برگزینید.

برای دریافت اطلاعات دقیق درباره بسته بندی خرما در امارات با مشاوران ما تماس بگیرید

 

اطلاعات تماس

طراحی بسته بندی خرما در امارات

از آنجا کشورهای حاشیه خلیج فارس با ایرانیان سلیقه مشترکی دارند، بسیاری از مواد غذایی مانند خرما، زعفران، ادویه ها و … به این کشورها صادر می شوند. طراحی بسته بندی خرما در امارات قوانین خاص خودش را دارد. برای مثال لوگو و نام برند باید واضح روی بسته بندی قرار گرفته باشد و به آسانی پاک یا خراب نشود. بدلیل اینکه امارات کشوری اسلامی است واژه حلال باید روی تمامی بسته بندی های آن چاپ شده باشد و اگر محصولی دارای مواد الکلی یا غیر حلال است روی بسته بندی ذکر شده باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق درباره طراحی بسته بندی خرما در امارات با مشاوران ما تماس بگیرید

 

اطلاعات تماس

اهمیت طراحی بسته بندی خرما صادراتی

همانطور که قبلا ذکر شد بسته بندی انواع خرما از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت طراحی بسته بندی خرما به حدی است که می تواند رتبه صادراتی ایران را نسبت به تولید سالانه افزایش یا کاهش دهد. استفاده از روش های نادرست و غیر اصولی بسته بندی انواع خرما به ویژه خرمای مرطوب و نیمه خشک به ساختار این محصول آسیب جدی وارد می کند و باعث خراب شدن محصول می شود.

 

اطلاعات تماس

هزینه طراحی بسته بندی خرما چقدر است؟

اینکه چه نوع بسته بندی یا ظرفی برای بسته بندی خرما خود انتخاب می کنید ، در قیمت آن تاثیر دارد. بی شک هزینه بسته بندی پلاستیکی با بسته بندی فلزی یا جعبه خرما متفاوت است. بسته به عرضه این محصول در مارکت داخلی یا بین المللی ، نوع بسته بندی شما و هزینه آن می تواند متفاوت باشد.

از عوامل تاثیر گذار دیگر در طراحی بسته بندی خرما می توان به جنس کاغذ بکار رفته در لایه بیرونی جعبه و درونی اشاره کرد. هم چنین قیمت طراحی بسته بندی به عواملی چون میزان خدمات پس از چاپ روی بسته بندی هم بستگی دارد. هرچه افکت ها و خدمات پس چاپ مانند طلاکوب، نقره کوب، یووی و… بیشتر باشد، قیمت نهایی آن هم بالاتر میرود.

برای دریافت آخرین قیمت طراحی بسته بندی خرما صادراتی با شماره های ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های طراحی بسته بندی خرما

در طراحی بسته بندی خرما چند فاکتور مهم وجود دارد که رعایت آنها علاوه برظاهر زیبا، محصول را هم به خوبی حفظ می کند. این ویژگی ها در طراحی بسته بندی خرما به شرح زیر است:

  • حفظ خصوصیات خرما از جمله ظاهر، طعم و شکل خرما
  • کاهش آسیب ها و خطرات احتمالی ناشی از بسته بندی نامناسب
  • در نظر گرفتن فرآیندهای انبارداری، حمل و نقل، توزیع صادرات یا مصرف بازار داخلی
  • در نظر گرفتن تکنیک ها و پارامترهای اقتصادی به منظور کاهش هزینه های مصرف کننده نهایی
  • تقویت و توسعه برند سازنده و متقاعد کردن خریدار
  • منتقل کردن اطلاعات محصول به مصرف کننده
  • رعایت نکات بهداشتی برای خرما

ظروف فلزی بسته بندی خرما

مهم ترین مزیت ظروف فلزی بسته بندی خرما، تنوع زیاد آنها در چاپ و طراحی بسته بندی است. هم چنین مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما، سرما، ضربه ها و رطوبت دارد. بنابراین از آنجا که بهترین مقاومت را در برابر سایر بسته بندی ها دارد، مناسب ترین گزینه برای صادرات است. این ظروف مخصوصا در بسته بندی خرما در امارات طرفدار دارند و از آن استفاده می شود.

کارتن خرما (جعبه مادر)

کارتن خرما برای فروش عمده بهترین گزینه هستند. برای بسته بندی خرما در امارات می توانید کارتن خرما یا جعبه مادر آنرا برای برند خود با گروه طراحان عرفان شخصی سازی کنید. طراحی بسته بندی خرما بر روی کارتن نها می تواند تنوع بسیار زیادی داشته باشد و تعداد زیادی از این محصول را برای صادر کردن به کشور های دیگر بخصوص کشور های حاشیه خلیج فارس آماده کند.

ظروف کریستالی بسته بندی خرما

ظروف کریستالی بسته بندی خرما قیمتی بسیار مناسب دارد و مقاومت نسبتا خوبی در برابر ضربه ، نفوذ اکسیژن و ضربه های ناشی از حمل و نقل دارد؛ اما بدلیل شفافیت در برابر نور آفتاب زیاد مقاوم نیست و ممکن است در طولانی مدت روی این محصول اثر بگذارد و برخی ویژگی های آنرا تحت تاثیر قرار دهد. تنوع چاپ و طرح در بسته بندی کریستالی کمتر از سایر بسته بندی ها است.

جعبه بسته بندی خرما

جعبه های نگهدارنده خرما می توانند در رنگ ها و طرح های مختلفی چاپ شوند و برای برند شما شخصی سازی شوند. این جعبه ها باید برای صادرات و نگهداری خرما به مدت طولانی مناسب باشند و کیفیت بالایی داشته باشند.

چرا گروه طراحان عرفان؟

14 سال پیش که گروه طراحان عرفان شروع فعالیت خود را آغاز نمود ، یکی از مهمترین اصولی که سرلوحه خود قرار داد ، داشتن صداقت و رفاقت با مشتریهای خود بود.
ما در گروه طراحان عرفان تجارت نمی کنیم! بلکه رفاقت می کنیم.
تمام مشتریان ما در طول این سالها تبدیل به بهترین دوستان ما شدند و تنها دلیل این صمیمیت و رفاقت ، داشتن صداقت در کار و دلسوزانه کار کردن ما برای مشتریان بوده است.
ما اعتقاد داریم که در جایگاه شغلی بسیار حساسی قرار گرفته ایم. به واقع و به تجربه مشاهده کردیم که در طی فعالیت این سالها ، یک مشاوره یا یک طرح خوب گرافیکی در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و … چقدر توانسته است در فروش محصولات و زندگی یک کارآفرین و کارفرما تاثیر مثبت داشته باشد و چه افراد زیادی بابت این موفقیت مشغول به کار شده اند. پس ما به عنوان یک مجموعه تخصصی گرافیک در صنعت طراحی بسته بندی ایران و همچنین مشاوره تبلیغاتی شغل بسیار حساسی داریم.

پس از گذشت چهارده سال از عمر گروه طراحان عرفان ، حالا با کوله باری از تجربیات بسیار ارزشمند در این مسیر حساس ، در قله تجربه و تخصص قرار داریم و با قدرت با مشتریان که قصد ورود به صنعت یا هر شغل دیگری دارند ، اعلام می کنیم که ما در کنارتان با صداقت و دلسوزی نسبت به سرمایه شما و کلی تجربه ارزشمند قرار داریم و شما نگران چیزی در این زمینه نباشید. هر طرح ، بسته بندی یا هر مورد تبلیغاتی که در این مجموعه خلق و ارائه می گردد ، نتیجه یک کار تیمی و دلی می باشد که زیر نظر جوانان متخصص و با وجدان این سرزمین بوجود آمده است.
در حال حاضر تعداد مشتریانی که از صفر با گروه طراحان عرفان شروع به فعالیت کرده اند به بیش از 115 برند رسیده است که بالغ بر 40 مورد از این تعداد در خارج از ایران می باشند.

ما افتخار می کنیم که مشتریانی از اروپا ، آمریکا و کشور های شرق آسیا با ما همکاری دارند و از این همکاری ابراز رضایت می نمایند.
با اطمینان و صداقت کامل در کنار مشتریان قدیمی و جدید ایستاده ایم و خود را موظف به حفظ سرمایه های مادی ، زمانی و معنوی آنها می دانیم و با این رویکرد توانسته ایم پس از 14 سال فعالیت در اقتصاد متلاطم ایران ، همچنان پابرجا و با قدرت حضور داشته باشیم.

گروه طراحان عرفان بیش از 14 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو، هویت بصری و … دارد. ما تاکنون بیشتر از 90 پروژه طراحی بسته بندی داشته ایم که تمامی آنها را می توانید در صفحه نمونه کار های ما یا در اینستاگرام گروه طراحان عرفان مشاهده کنید. برای سفارش طراحی بسته بندی خرما برند خود با ما تماس بگیرید.