نمایشگاه صنعت غذای ستاره ها

نمایشگاه ستاره های صنعت غذا

با توجه به برگزاری موفقیت آمیز نمایشگاه صنعت غذا در سال گذشته که با استقبال بی نظیر مدعوین و مسئولین شهری رو به رو شد، دومین نمایشگاه اختصاصی گردشگری، صنعت غذا و شیرینی با عنوان نمایشگاه ستاره ها با هدف برندینگ مجموعه های گردشگری و غذایی فعال در این حوزه و ایجاد ارتباط دو سویه با مشتریان و گروه های هدف مشخص و همچنین شناسایی و معرفی ظرفیت های جدید و بالقوه این صنعت ارزشمند در مشهد که قطب صنعت گردشگری و غذای کشور محسوب میشود، آذرماه ۹۷ در هتل هما یک مشهد برگزار  گردید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه از حوزه مراکز گردشگری و هتل، شرکت های خدمات مسافرتی، صنایع غذایی، رستوران، فست فود، قنادی، کافی شاپ، نوشیدنی و بستنی و تجهیزات و صنایع وابسته اقدام به خرید غرفه و مشارکت نمودند.
تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه از بین گروه های هدف مشخص و مرتبط بصورت تخصصی و همچنین مشتریان طلایی برندها بصورت رسمی و با کارت دعوت ویژه برای بازدید دعوت شدند.
نمایشگاه ستاره ها با حمایت ویژه استانداری خراسان رضوی و اتاق اصناف مشهد، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی، خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، شورای اسلامی شهر مشهد و دیگر ارگان ها و اتحادیه های مرتبط و مجوز اخذ شده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در سطح کیفی بالا برگزار گردید.
دعوت از کنسولگری های کشورهای همسایه و سفارتخانه های دیگر کشورها برای مشارکت و خرید غرفه در نمایشگاه و همچنین حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه از نقاط متمایز این رویداد ویژه در مشهد میباشد.
یکی از نقاط قوت این نمایشگاه در سال دوم برگزاری، پیوند دادن آن با مفهوم مسئولیت اجتماعی و نشان دادن اهمیت آن به جامعه است که بنیاد کودک مشهد در راس این حرکت اجتماعی در نمایشگاه حضوری متفاوت و پررنگ داشت.