رد کردن لینک ها

 نمایشگاه صنعت غذای ستاره ها

نمایشگاه ستاره های صنعت غذا

با توجه به برگزاری موفقیت آمیز نمایشگاه صنعت غذا در سال گذشته که با استقبال بی نظیر مدعوین و مسئولین شهری رو به رو شد، دومین نمایشگاه اختصاصی گردشگری، صنعت غذا و شیرینی با عنوان نمایشگاه ستاره ها با هدف برندینگ مجموعه های گردشگری و غذایی فعال در این حوزه و ایجاد ارتباط دو سویه با مشتریان و گروه های هدف مشخص و همچنین شناسایی و معرفی ظرفیت های جدید و بالقوه این صنعت ارزشمند در مشهد که قطب صنعت گردشگری و غذای کشور محسوب میشود، آذرماه ۹۷ در هتل هما یک مشهد برگزار  گردید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه از حوزه مراکز گردشگری و هتل، شرکت های خدمات مسافرتی، صنایع غذایی، رستوران، فست فود، قنادی، کافی شاپ، نوشیدنی و بستنی و تجهیزات و صنایع وابسته اقدام به خرید غرفه و مشارکت نمودند.
تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه از بین گروه های هدف مشخص و مرتبط بصورت تخصصی و همچنین مشتریان طلایی برندها بصورت رسمی و با کارت دعوت ویژه برای بازدید دعوت شدند.
نمایشگاه ستاره ها با حمایت ویژه استانداری خراسان رضوی و اتاق اصناف مشهد، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی، خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، شورای اسلامی شهر مشهد و دیگر ارگان ها و اتحادیه های مرتبط و مجوز اخذ شده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در سطح کیفی بالا برگزار گردید.
دعوت از کنسولگری های کشورهای همسایه و سفارتخانه های دیگر کشورها برای مشارکت و خرید غرفه در نمایشگاه و همچنین حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه از نقاط متمایز این رویداد ویژه در مشهد میباشد.
یکی از نقاط قوت این نمایشگاه در سال دوم برگزاری، پیوند دادن آن با مفهوم مسئولیت اجتماعی و نشان دادن اهمیت آن به جامعه است که بنیاد کودک مشهد در راس این حرکت اجتماعی در نمایشگاه حضوری متفاوت و پررنگ داشت.