SAFFRON PACAGING DESIGN

طراحی بسته بندی زعفران

 

دریافت مشاوره  نمونه کارها

طراحی بسته بندی زعفران

تاثیر طراحی بسته بندی مواد غذایی در انتخاب مصرف کننده کاملا واضح است. هنگامیکه به فروشگاه محل زندگی خودتان می روید، محصولاتی را در قفسه ها می بینید که هر کدام طراحی بسته بندی متنوعی دارند. علاوه بر کیفیت برند محصول ، موارد دیگری از جمله طراحی بسته بندی ، رنگها و طرح های بکار رفته روی این بسته ها نقش مهمی در انتخاب شما دارند.

حال تصور کنید طراحی بسته بندی محصول گران بهایی مانند زعفران تا چه حد میتواند در محبوبیت برند شما بین مخاطبانتان و تمایز آن از رقبا تاثیر گذار باشد. در طراحی بسته بندی زعفران عواملی مانند طراحی لوگو ، برندینگ و طراحی هویت بصری ، ظروف بسته بندی زعفران ، انتخاب رنگ و تکنیک های چاپ تاثیری مستقیم دارند.

ما به عنوان استودیو طراحی بسته بندی با استفاده از سالها تجربه با ارزش و رعایت استاندارد های بین المللی حوزه چاپ و طراحی بسته بندی ، به شما کمک می کنیم تا با انتخاب طراحی مناسب برای محصولتان، از سایر رقبا تمایز پیدا کنید و شانس خرید محصول زعفران شما در مارکت بیشتر شود.

 

دریافت مشاوره  نمونه کارها

با توجه به اینکه کشورهایی مانند اسپانیا در رقابت تنگاتنگ با زعفران ممتاز ایرانی در امر تولید و صادرات هستند ، نقش بسته بندی این ادویه با ارزش در صادرات ایران دوچندان میشود. در صورتی که طراحی بسته بندی زعفران در کشور مبدا بصورت حرفه ای و مطابق با استانداردهای جهانی صورت بگیرد، علاوه بر برندینگ بین المللی در بازار، ارزش افزوده ای برای کسب و کار شما خواهد داشت.

متاسفانه برخلاف اینکه ایران تولید کننده 90% زعفران جهان است و زعفران در کنار صادرات نفت نقش زیادی در صادرات کشور دارد ، اما زعفران ایران در بازار های بین المللی جایگاه واقعی خود را ندارد و این جایگاه سهم کشور هایی مانند اسپانیا و چین است. دلیلش هم این است که زعفران بصورت عمده و فله با قیمت پایین تر، از ایران به اسپانیا و کشور های دیگر صادر میشود و در آنجا با بسته بندی های جدید به نام همان کشور و با قیمت بالاتری  به نقاط مختلف دنیا صادر میشود.

برای دریافت اطلاعات دقیق درباره بسته بندی با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

دریافت مشاوره  نمونه کارها

ظروف بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران معمولا شامل دو بخش است که یک بخش دارای رشته های زعفران است که میتواند پاکت یا ظرف پلی کریستال باشد و بخش دیگر آن بسته بندی بیرونی است که از زعفران حفاظت میکند. انتخاب هر کدام از این ظروف بستگی به مقدار زعفران و بازار هدف کالا دارد که مشاوران ما به شما کمک می کنند بهترین ظرف را برای بسته بندی خود انتخاب کنید. ظروف بسته بندی زعفران را می توانیم به گروه های زیر تقسیم کنیم:

چرا بسته بندی کردن زعفران اهمیت زیادی دارد؟

در مورد اهمیت بسته بندی زعفران همین بس که مهمترین وظیفه آن حفاظت از محصول داخل آن در برابر نور، دما، جا به جایی و … است. علاوه بر جذابیت های ظاهری که بسته بندی زعفران باید دارا باشد، حفظ خواص، رنگ و ماندگاری زعفران در درازمدت از مهمترین دغدغه های صادرکنندگان و متخصصان حوزه گرافیک و طراحی بسته بندی زعفران است.

دنیای بسته بندی بسیار گسترده و دارای ابعاد مختلفی است که پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات تخصصی تر، از صفحه نمونه کار های ما دیدن نمایید.

بسته بندی پاکتی یا مقوایی

از رایج ترین انواع بسته بندی زعفران، می توانیم به بسته بندی پاکتی زعفران اشاره کنیم. در این مدل ، زعفران درون سلفون در وزن های مختلف ریخته میشود و داخل پاکت قرار میگیرد. سپس ، هر کدام از این پاکت ها در گروه های 10 یا 12 تایی داخل جعبه مقوایی بزرگتری به نام جعبه مادر قرار می گیرند که این جعبه مادر به دلیل حمل و نقل راحت تر پاکت ها و ارائه بهتر در فروشگاه ها استفاده می شوند.

انتخاب بسته بندی پاکتی بیشتر برای عرضه در بازار مصرف داخلی مناسب است و از آنجا که متحمل فشار میشود و ممکن است به زعفران آسیب وارد کند و برای صادرات گزینه خوبی نخواهد بود؛ اما قیمت مناسب تری نسبت به باقی بسته بندی ها دارد. اگر این پاکت ها از جنس گلاسه ساخته شده باشند، مقاومت آنها هم بیشتر میشود.

البته با افزودن خدمات پس از چاپ مانند طلاکوب ، برجسته سازی و یووی موضعی ، بسته بندی های پاکتی جلوه ای زیبا و لوکس به خود میگیرند.

ظروف فلزی یا خاتم

یکی از بهترین انتخاب ها برای ظرف نگهدارنده زعفران، ظروف فلزی است که زعفران را در برابر نور و فشار محافظت میکنند. مقاومت فلز در برابر ضربه و نفوذ نور ، سبب شده تا این نوع ظروف محبوبیت خاصی در صادرات داشته باشد. علاوه بر مقاومت فیزیکی ، ظروف فلزی طعم و عطر زعفران را حفظ میکنند که ویژگی بسیار مثبتی است.

بنابراین ظرف فلزی گزینه مناسبی برای بسته بندی زعفران برای صادرات است. همچنین ، قابلیت استفاده مجدد از قوطی های فلزی و بازیافت پذیری از جمله ویژگی های مثبت این متریال است.

ظروف فلزی زعفران در طرح های خاتم و اختصاصی موجود میباشند. در سالهای اخیر استفاده از طرح خاتم میان بازرگانان زعفران ایرانی بسیار رواج پیدا کرده است که به خاطر طرح های خاتم کاری اصطلاحا به ظروف خاتم معروف اند . این ظروف در وزن های مختلف از نیم گرم تا 500 گرم در بازار موجود است. ظروف فلزی به دلیل استحکام می توانند برای قرارگیری زعفران در مقادیر زیاد بسیار مناسب باشند.

طراحی بسته بندی فلزی زعفران بصورت اختصاصی میتواند در نمایش اعتبار و شخصیت برند بسیار تاثیرگذار باشد. ناگفته نماند برای طراحی اختصاصی روی فلز برای بسته بندی زعفران ، باید استاندارد های چاپ روی فلز رعایت شود.

گروه طراحان عرفان مفتخر به طراحی بسته بندی های لوکس و اختصاصی زعفران برای شرکت های شناخته شده و مطرح صادراتی ایرانی میباشد.

ظروف شیشه ای

ظروف شیشه ای نگهدارنده زعفران از جمله متریال پرکاربرد در صادرات زعفران می باشد که در سالهای اخیر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. از مزایای این ظروف ، دیده شدن رشته های زعفران است که در افزایش فروش این ادویه گرانبها در بازار خارجی نقش مهمی ایفا میکند.

میتوان گفت ظروف شیشه ای بهترین گزینه برای بسته بندی زعفران و جلب نظر مشتریان است. تجربه چندین ساله در طراحی بسته بندی مواد غذایی نشان می دهد مصرف کنندگان تمایل زیادی برای دیدن بخشی از محصولی که خریداری میکنند دارند، که سبب افزایش اعتماد آنها می شود و این ضرورت در خرید ادویه گرانبهای زعفران در بازار خارجی دو چندان میشود.

ظروف شیشه ای زعفران در مدل های مختلف با درب های آلومینیومی، چوب پنبه و بامبو در بازار موجودند.

بطری های شیشه ای به دلیل نفوذ ناپذیری زعفران را در برابر نفوذ رطوبت و میکروب ها حفظ می کنند؛ قابل استفاده مجدد و بازگشت به چرخه طبیعت هستند که خود مزیت مهمی نسبت به دیگر انواع بسته بندی بشمار می آید. پیشنهاد ما استفاده از درب آلومینیومی جهت حفظ ماندگاری عطر زعفران در طولانی مدت است.

بسته بندی هاردباکس یا جعبه ای

نوع دیگری از بسته بندی زعفران، مدل جعبه ای است. طراحی این مدل هم بصورت جعبه مادر برای قرار دادن پاکت های مقوایی انجام میگیرد و هم در قالب پوششی برای ظروف شیشه ای و فلزی محسوب میشود. پیش از طراحی جعبه، ابعاد و جنس ظرف داخل آن بررسی میشود و جعبه بر اساس ویژگی های آن طراحی و چاپ میشود.

بسته بندی هاردباکس جلوه لوکس تری به زعفران می بخشد و به دلیل مقاومت و زیبایی آن، برای صادرات بسیار مناسب است.

ظروف پلاستیکی و پلی کریستال

ظروف پلاستیک و پلی کریستال از آنجا که تنوع زیادی در شکل ظاهری وهمزمان قیمت مناسبی و وزن کمی دارند، بیشترین استفاده را در صنعت زعفران دارند. ظروف پلاستیکی در اشکال دایره ای ، مثلث ، مستطیل و استوانه ای که به گوهر، آذین و یا اطلس معروف میباشند جهت بسته بندی انواع زعفران نگین ، پوشال و سرگل بکار میروند. استفاده از این نوع ظروف جهت بسته بندی زعفران برای صادرات و بازار داخلی توصیه میشود.

ظروف چوبی و باکس هدیه

زعفران از آنجا که گرانترین ادویه جهان است به عنوان یکی از بهترین و نفیس ترین هدایا شناخته می شود. همچنین بهترین سوغات شهرهای خراسان ، زعفران است. بنابراین طراحی بسته بندی زعفران لوکس و نفیس می تواند ارزش این سوغات را بیشتر کند تا به عنوان هدیه مورد استفاده قرار گیرد. روش های مختلفی برای تولید بسته بندی زعفران وجود دارد. بسته بندی های از جنس چوب می تواند بهترین گزینه برای این کار باشد. انواع جعبه هدیه زعفران در جنس های چوبی و یا ترکیب جعبه چوب با مخمل، ترمه و فوم تولید می شود.

معمولا داخل جعبه هدیه زعفران هاون برنجی یا چوبی برای ساییدن زعفران قرار می گیرد.

ظروف چوبی زعفران با روش لیزری هم تولید می شوند. این ظروف معمولا همراه با یک ظرف اطلس، گوهر و یا ظروف شیشه ای بسته بندی می شوند.

پیش از طراحی و چاپ بسته بندی زعفران، انتخاب ظرفی که قرار است ادویه داخل آن نگهداری شود اهمیت دارد. در واقع ابتدا با توجه به نظر کارفرما ظروف نگهداری زعفران بر حسب موارد فروش داخلی و صادرات انتخاب میشوند و در مرحله نهایی طراحی بسته بندی برای ظرف انتخابی صورت میگیرد.

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی

یکی از دغدغه‌های اصلی عرضه کنندگان زعفران در بازار های بین المللی ، طراحی و چاپ بسته بندی زعفران است. چون بسته بندی استاندارد و مناسب ، تاثیر زیادی در افزایش بازدهی تجارت زعفران دارد.  چنانچه در طراحی بسته بندی زعفران صادراتی استاندارد های محصول برای صادرات به درستی رعایت شده باشد، مصرف کننده راحت تر به آن برند اعتماد می کند و فروش و سود شما بیشتر میشود.

برای داشتن طراحی بسته بندی زعفران صادراتی استاندارد ، باید فاکتور هایی را در نظر بگیریم و آنها را در طراحی خود لحاظ کنیم.

ظروف بسته بندی زعفران برای صادرات

مهم ترین نکته ای که در  بسته بندی زعفران برای صادرات مطرح است، بسته بندی ای است که بتواند به مدت طولانی خواص زعفران یعنی عطر و طعم آن را در خود نگه دارد و از زعفران در برابر ضربه ها و فشار هایی که طی حمل و نقل ایجاد می شوند، حفاظت کند. معمولا از ظروف شیشه ای یا پلی کریستال برای صادرات زعفران استفاده می کنند. انتخاب بسته بندی درست می تواند باعث افزایش عمر زعفران هم بشود.

یکی از بهترین معرف های محصول زعفران شما ، استفاده از جعبه صادراتی زعفران با طراحی زیبا و منحصر به فرد است. چرا که مصرف کننده می تواند با یک نگاه به بسته بندی محصول  جذب آن شود و برای اطلاع بیشتر از محصول و کیفیت آن به نوشتار روی بسته بندی و یا کاتالوگ همراه با بسته بندی مراجعه کند.

همچنین ، بسته بندی انتخاب شده برای صادرات زعفران می تواند هم مقادیر کمتر زعفران و هم مقادیر بیشتر (فله) آن را شامل شود. طراحی بسته بندی زعفران باید به گونه ای صورت بگیرد که از این ادویه در بهترین حالت حفاظت کند.

 گروه طراحان عرفان با داشتن سالها تجربه کارآمد در زمینه صادرات زعفران و طراحی بسته بندی زعفران صادراتی، برند شما را راهنمایی می کنند تا با انتخاب طرحی استاندارد در بازار های جهانی حرفی برای گفتن داشته باشید.

انتخاب ظروف بسته بندی زعفران ، پرفروش ترین وزنهای زعفران صادراتی و طراحی بسته بندی لاکچری زعفران و طراحی لوگو از دیگر مواردی است که می توانید روی مشاوران عرفان حساب کنید.

ویژگی های یک طراحی بسته بندی حرفه ای زعفران چیست؟

از آنجا که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران است ، باید توجه بیشتری به بسته بندی زعفران برای فروش و برای رقابت با سایر کشور های صادر کننده زعفران داشته باشیم. با اینکه ایران در تولید زعفران پیشرو است اما معمولا به طراحی بسته بندی این ادویه با ارزش، بطور حرفه ای پرداخته نشده است. این امر نیازمند به آشنایی با تکنیک های متفاوت چاپ مانند طلاکوب ، قرمز کوب ، برجسته سازی ، یووی موضعی ، آشنایی با رنگ ها ، شناختن کاغذ ها و جنس های مختلف برای چاپ و همچنین اصول برش است که استفاده هر کدام از اینها در بسته بندی نیازمند تخصص و تجربه است.

در گروه طراحان عرفان علاوه بر اصول اخلاقی ، رعایت اصول تخصصی طراحی و چاپ بسته بندی زعفران برایمان بسیار اهمیت دارد. چند نمونه از نکاتی که در بسته بندی زعفران به آنها توجه ویژه داریم به شرح زیر است:

رنگ در طراحی بسته بندی زعفران

زعفران ایرانی از سالها پیش با بسته بندی قرمز رنگ خود شناخته میشود. استفاده از رنگ مناسب در طراحی بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسزایی در فروش آن دارد اما این الزاما بدین معنا نیست که در طراحی بسته بندی حتما باید رنگ قرمز بکار برده شود! انتخاب رنگ در بسته بندی زعفران باید با دقت بالایی انجام شود به گونه ای انتخاب شود که مخاطب در همان نگاه اول بتواند بسته بندی زعفران را تشخیص دهد.

استفاده از رنگ های مختلف در بسته بندی ریشه در فرهنگ و سنت های هر جامعه دارد و از قانون خاصی پیروی نمیکند؛ اما روانشناسی ثابت کرده هر رنگ مفهوم خاصی دارد و اگر در جای مناسب استفاده شود موجب افزایش تمایل مصرف کننده به خرید کالا میشود. با افزایش تمایل کشورهای اروپایی به خرید زعفران ایرانی ، توجه به ذائقه بازار جهانی سبب شده تا در سالهای اخیر شاهد استفاده از رنگ های متنوع تری در بسته بندی زعفران باشیم.

طراحان ما در گروه طراحان عرفان با الهام گیری از گل برگ های بنفش این طلای سرخ و ترکیب آن با شیوه چاپ طلاکوب تجربه مثبت و جدیدی در بازار صادرات زعفران برای شرکت های مطرح ایرانی رقم زده اند. تجربه استفاده از رنگ های مختلف در طراحی بسته بندی زعفران ثابت کرده است که بکار بردن رنگ مشکی و سفید در ترکیب با رنگ های الهام گرفته شده از زعفران مانند رنگ بنفش و ارغوانی، در طراحی بسته بندی بسیار موفق بوده است و باعث افزایش خرید مصرف کنندگان می شود.

استفاده از تصویر گل زعفران در طراحی بسته بندی

زعفران علاوه بر عطر و طعم منحصر به فرد خود ، دارای گل بسیار زیبایی است. گل زعفران علاوه بر گلبرگ های زیبایی که دارد ، دارای رنگ بنفش بسیار خاصی است که استفاده از طرح آن روی بسته بندی زعفران سبب شده تا مصرف کنندگان نسبت به آن بسته بندی تمایل بیشتری برای خرید نشان دهند. ما در گروه طراحان عرفان برای هر بسته بندی زعفران ، طرح جدید و منحصر به فردی برای این گل طراحی می کنیم و با استفاده از تکنیک های هنری مانند نقاشی دیجیتال یا آبرنگ ، در طرح نهایی خود از آن استفاده می کنیم.

همین امر سبب شده تا بسته بندی زعفران انجام شده توسط تیم ما ، به خصوص طراحی بسته بندی صادراتی ، طرح های متفاوت و خاص تری نسبت به رقبای خود در مارکت داشته باشد.

رعایت اصول برش و اندازه گیری در بسته بندی

در طراحی بسته بندی ، طراحی الگو های صحیح و لازم برای رسیدن به یک خروجی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است. طراحان ما در فاصله گذاری های طراحی از لبه های کار و اندازه گیری خطوط برش و خطوط نیم برش دقت زیادی به خرج می دهند تا خروجی کار بسیار با کیفیت و دقیقی برای مشتری خود داشته باشیم.ذاز آنجایی که زعفران، یکی از ارزشمند ترین محصولات صادراتی ایران است، ضرورت سفارش طراحی و چاپ بسته بندی آن به متخصصین گرافیک التزام بیشتری می یابد.

در گروه طراحان عرفان ما سعی می کنیم تا با کاهش هزینه های تولیدکننده با استفاده از طرح های دقیق بسته بندی ، بتوانیم از یک طراحی بسته بندی زعفران برای چند محصول استفاده کنیم.

کدام وزنها برای بسته بندی زعفران مناسب است؟

انتخاب وزن زعفران در سبد محصولات تولیدی شما یکی از نکات کلیدی است که می تواند منجر به سود بیشتر و یا کاهش آن شود. انتخاب وزن مناسب جهت صادرات یا عرضه در بازار داخلی بسیار اهمیت دارد. ما در گروه طراحان عرفان علاوه بر طراحی بسته بندی و طراحی لوگو، شما را برای انتخاب بهترین وزن جهت صادرات راهنمایی می کنیم و بسته بندی های زعفران را بر اساس پر فروش ترین وزن ها انتخاب می کنیم. انتخاب وزن مناسب در فروش بهتر بسته های زعفران عوامل زیادی تاثیر دارد.

یکی از مهمترین فاکتور ها ، استراتژی فروش شما و قیمت تمام شده بسته بندی می باشد. با توجه به قیمت زعفران ، استفاده از بسته های گران قیمت و با کیفیت در وزن های بالاتر قابل توجیه است. اما برای وزن های پایین تر باید هزینه تمام شده کمتری را در فرایند بسته بندی زعفران در نظر گرفت.

ابعاد بسته بندی زعفران

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان طراحی جعبه زعفران صادراتی به آن توجه می کنیم ، سایز بسته بندی زعفران است. اگر در زمان طراحی بسته بندی به ابعاد بسته بندی زعفران در زمان طراحی بسته بندی توجه نشود ، می‌تواند مشکلات مختلفی را برای طراح و چاپ بسته بندی زعفران و همچنین تولید کننده زعفران ایجاد کند و چالش‌های مختلفی را بوجود می آورد.

تاثیر بسته بندی در تجارت و فروش زعفران

در طراحی بسته بندی به این نکته توجه داریم که ارتباط بین اجزاء بسته بندی با طرح ، رنگ و هویت بصری آن ضمن زیبایی و کاربردی بودن ، مناسب بازاریابی و فروش زعفران بشود و محصول شما را از سایر محصولات رقبا در چه در فروشگاه های آنلاین و چه در قفسه فروشگاه ها تمایز دهد. طراحی بسته بندی باید به گونه ای باشد که علاوه بر حفظ هویت برند ، مناسب جهت حمل و نقل و توزیع باشد.

چرا طراحی بسته بندی زعفران باید ارزشمند باشد؟

زعفران گران قیمت ترین ادویه دنیا است. بنابراین باید بسته بندی برای آن طراحی کنیم که در همانند این ادویه گرانبها، با ارزش باشد. طبیعتا بسته بندی ساده و با هزینه کم برای زعفران به چشم مصرف کنندگان نخواهد آمد. اگر میخواهید مشتریان شما قیمت بالای یک محصول را نادیده بگیرند، اول باید به آنها ارزش آن محصول را اثبات کنید. برای همین است که یک بسته بندی ارزان تنها ارزش پایین زعفران را به مخاطبان شما می‌رساند.  بنابراین زیباترین بسته بندی زعفران در میان رقبا و در مارکت میتواند توجه مصرف کنندگان را جلب کند.

توجه به فرهنگ مشتری زعفران

بسیاری از سفارش دهندگان گروه طراحان عرفان ، صادرکنندگان زعفران به خارج از کشور هستند.

 بنابراین نکته ای که در بسته بندی زعفران صادراتی به آن توجه می کنیم این است که با آگاهی از فرهنگ و سلیقه مصرف کنندگان در کشورهای مختلف بسته بندی شما را طراحی و ایده پردازی می کنیم. چون هر چه بیشتر از آداب و رسوم کشورها و علائق ملل مختلف اطلاعات بیشتری داشته باشید ، احتمال فروش بالاتر رفته و بسته بندی زعفران شما مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

شکل جعبه صادراتی زعفران بر اساس اصول و فرهنگ در تمام دنیا می‌تواند یکسان باشد که اطلاع از آن ضروری است ؛ اما در بعضی فرهنگ ها و اقوام مختلف می‌تواند با تغییرات جزئی و نحوه ارائه متفاوت تاثیر گذار باشد.

گواهینامه ها و قوانین صادرات زعفران چیست؟

زعفران با ارزش ترین کالای صادراتی ایران است که در سالهای اخیر با در دست گرفتن بازار صادرات آن توسط کشورهایی از جمله اسپانیا و افغانستان، دستخوش ناملایماتی شده است.
اخذ گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی از ملزومات صادرات زعفران است که طبق قوانین کشور مقصد متغیر خواهد بود.
تجارب ارزشمند ما در گروه طراحان عرفان محدود به طراحی و چاپ بسته بندی نمی شود و به اشتراک گذاشتن آن در زمینه صادرات و اخذ مجوزهای لازم جهت گمرک برگ زرینی بر افتخارات ما می افزاید.

همچنین تخصص 15 ساله ما در طراحی و چاپ بسته بندی زعفران و همکاری دیرینه با شرکت های مطرح تولید و صادرات زعفران، موجب شده تا در امر مشاوره و برندینگ شرکت های نوپا در این حوزه تجارب ارزنده خود را در اختیار این عزیزان گذاریم.

ثبت اطلاعات صحیح در مورد برند از جمله مواردی است که پس از طراحی بسته بندی، توجه مشتریان را به خود جلب میکند:

  • تعبیه قسمتی برای اطلاعات روی بسته بندی،
  • ثبت نشان های استاندارد داخلی و بین المللی،
  • وزن دقیق محصول،
  • تاریخ تولید و انقضا از جمله الزاماتی است که باید روی بسته ها درج شوند.

 

 

دریافت مشاوره  نمونه کارها

 

هزینه طراحی بسته بندی زعفران چقدر است؟

زعفران محصولی با ارزش است. اینکه چه نوع بسته بندی یا ظرفی برای بسته بندی زعفران خود انتخاب می کنید ، در قیمت آن تاثیر دارد. بی شک هزینه بسته بندی پاکتی با بسته بندی هارد باکس یا جعبه هدیه زعفران متفاوت است. بسته به عرضه این محصول در مارکت داخلی یا بین المللی ، نوع بسته بندی شما و هزینه آن می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیقتر از هزینه طراحی بسته بندی زعفران و سفارش بسته بندی با مشاوران ما تماس بگیرید.

چرا گروه طراحان عرفان؟

14 سال پیش که گروه طراحان عرفان شروع فعالیت خود را آغاز نمود ، یکی از مهمترین اصولی که سرلوحه خود قرار داد ، داشتن صداقت و رفاقت با مشتریهای خود بود.

ما در گروه طراحان عرفان تجارت نمی کنیم! بلکه رفاقت می کنیم.

تمام مشتریان ما در طول این سالها تبدیل به بهترین دوستان ما شدند و تنها دلیل این صمیمیت و رفاقت ، داشتن صداقت در کار و دلسوزانه کار کردن ما برای مشتریان بوده است.
ما اعتقاد داریم که در جایگاه شغلی بسیار حساسی قرار گرفته ایم. به واقع و به تجربه مشاهده کردیم که در طی فعالیت این سالها ، یک مشاوره یا یک طرح خوب گرافیکی در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و … چقدر توانسته است در فروش محصولات و زندگی یک کارآفرین و کارفرما تاثیر مثبت داشته باشد و چه افراد زیادی بابت این موفقیت مشغول به کار شده اند. پس ما به عنوان یک مجموعه تخصصی گرافیک در صنعت طراحی بسته بندی ایران، خدمات بسته بندی محصول و همچنین مشاوره تبلیغاتی شغل بسیار حساسی داریم.

پس از گذشت چهارده سال از عمر گروه طراحان عرفان ، حالا با کوله باری از تجربیات بسیار ارزشمند در این مسیر حساس ، در قله تجربه و تخصص قرار داریم و با قدرت با مشتریان که قصد ورود به صنعت یا هر شغل دیگری دارند ، اعلام می کنیم که ما در کنارتان با صداقت و دلسوزی نسبت به سرمایه شما و کلی تجربه ارزشمند قرار داریم و شما نگران چیزی در این زمینه نباشید. هر طرح ، بسته بندی یا هر مورد تبلیغاتی که در این مجموعه خلق و ارائه می گردد ، نتیجه یک کار تیمی و دلی می باشد که زیر نظر جوانان متخصص و با وجدان این سرزمین بوجود آمده است.

 در حال حاضر تعداد مشتریانی که از صفر با گروه طراحان عرفان شروع به فعالیت کرده اند به بیش از 115 برند رسیده است که بالغ بر 40 مورد از این تعداد در خارج از ایران می باشند. ما افتخار می کنیم که مشتریانی از اروپا ، آمریکا و کشور های شرق آسیا با ما همکاری دارند و از این همکاری ابراز رضایت می نمایند.

با اطمینان و صداقت کامل در کنار مشتریان قدیمی و جدید ایستاده ایم و خود را موظف به حفظ سرمایه های مادی ، زمانی و معنوی آنها می دانیم و با این رویکرد توانسته ایم پس از 15 سال فعالیت در اقتصاد متلاطم ایران ، همچنان پابرجا و با قدرت حضور داشته باشیم.