خدمات طراحی سایت عرفان کسب و کار شمارا متحول میکند!

دسته بندی :

طراحی وب سایت به کسب و کار شما پر و بال میدهد!
بله درست شنیدید! اگر صاحب صنایع هستید، فارغ از نوع کسب و کارتان، برای معرفی و دیده شدن در دنیای پر رمز و راز مجازی بی شک به یک وبسایت نیاز دارید.
در حقیقت اگر کسب و کار سنتی تان را با سیر تغییر و تحول دنیا همگام نکنید، تقریبا بازنده بازی خواهید بود و در این میان طراحی یک وب سایت کاملا حرفه ای و متناسب با نوع کارتان در فضای رقابتی بازار اهمیت قابل ملاحظه ای دارد.
ارتقای مشاغل سنتی به آنلاین به شما این امکان را میدهد تا به سرعت و در هر ساعت شبانه روز از سراسر دنیا در دسترس مخاطبانتان باشید، بهترین مثالِ این موضوع بروز اپیدمی جدید کرونا است که آینده بسیاری از مشاغل سنتی را در معرض خطر قرار داده و دسته ای که در بستر اینترنت فعالیت میکنند را پیروز میدان کرده است.

طراحی سایت محصولات غذایی هلچینی

اما چرا باید طراحی سایت را به متخصصین با تجربه سپرد؟

همانطور که گفتیم امروزه مهم ترین جنبه حضور در محیط آنلاین، وب سایت است. به همین منظور، انتخاب یک قالب مناسب با نوع کسب و کار بسیار مهم است.
علی رغم این تصور که هرکسی میتواند به راحتی یک وب سایت طراحی کند، طراحی حرفه ای سایت متناسب با نیازهای شما و مخاطبتان، نیاز به صرف وقت و نیروی متخصص دارد:

وب سایت شما میتواند در نگاه اول بیشترین تاثیر را روی مخاطب بگذارد

وقتی مشتری برای اولین بار وارد سایت شما میشود، در اولین تجربه کار با آن، این ظاهر سایت است که میتواند بیشترین تاثیر را روی تمایل کاربر به ادامه یا خاتمه کار بگذارد. وبسایت شما نماینده کسب و کارتان است پس دیزاین آن را به متخصصین زبده بسپارید.

یک طراحی سایت اصولی به استراتژی بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) کمک میکند

بسیاری از عناصر طراحی سایت تاثیر بسزایی روی نحوه انتشار مطالب روی سایت میگذارند که به نوبه خود نحوه نمایش وبسایت شما را در موتورهای جستجو تحت تاثیر قرار خواهند داد که نباید به راحتی از آن چشم پوشی کرد!
درحقیقت تولید محتوای مناسب به سایت شما قدرت دیده شدن در صفحات اول موتورهای جستجو را میدهد، و اگر اِلِمان های طراحی سایت به خوبی بکار گرفته نشوند زحمات شما در قسمت تولید محتوا هیچ تاثیری نخواهد داشت. علاوه بر این برخی عناصر طراحی سایت بطور مستقیم بر سئو تاثیرگذارند. بطور تخصصی تر تمام صفحات وب سایت باید توسط برنامه نویس متخصص، سئو محور طراحی شوند.

یک وبسایت حرفه ای نرخ تبدیل مشتری را افزایش میدهد

وقتی بیزنس شما دارای یک طراحی سایت حرفه ای باشد، کاربر به راحتی به یک مشتری وفادار تبدیل میشود و دچار سردرگمی و در نهایت ترک سایت نمیشود.

طراحی یک سایت ریسپانسیو به جذب مشتری بیشتر کمک میکند

مشتریان امروز بیشتر از هر زمان دیگری برای کار در دنیای وب از تلفن همراه و تبلت استفاده میکنند. و این ضرورت داشتن یک سایت ریسپانسیو را ایجاب میکند.

طراحی سایت حرفه ای به برندسازی کمک میکند

یک سایت ناکارآمد میتواند به تدریج برند شما را تضعیف کند و مشتریان را خسته ! درحالیکه طراحی یک سایت بی عیب و نقص به برندسازی کسب و کار شما به میزان زیادی کمک خواهد کرد.

یک سایت با طراحی اصولی باعث ایجاد حس اعتماد در مشتری میشود

هیچ کس به یک سایت ضعیف و غیرکاربردی اعتماد نخواهد کرد! اگر مشتری در جستجوی سایت شما به ساختاری ضعیف و محتوای به روز نشده برخورد کند دیگر به آن سر نخواهد زد.
در مقابل یک سایت حرفه ای میان شما و مشتری ایجاد اعتماد میکند و باعث بازگشت مجدد مخاطب به سایت برای کسب اطلاعات جدید میشود.

یک سایت حرفه ای باعث یکپارچگی اجزای مختلف برند میشود

زمانی که در تلاشید به کسب و کار خود مشتریان جدید اضافه کنید، به این معناست که میخواهید برندسازی کنید. شما میخواهید مشتریان با برندتان آشنا شوند، تا در زمان مناسب از شما خرید کنند. اینجاست که طراحی یک سایت متناسب با نیاز شما به یکپارچگی صفحات مختلف آن کمک میکند. سایت شما باید در تمام صفحات خود از یک فونت، سبک و تِم یکسان پیروی کند. اگر هر صفحه از سایت تان دیزاین متفاوتی داشته باشد دیگر یک وب سایت حرفه ای نخواهید داشت! این بهم ریختگی صفحات همچنین امر برندسازی را دچار مشکل میکند زیرا مشخص نمیشود رنگ سازمانی سایت شما از کدام رنگ تبعیت میکند.
بنابراین اگر وبسایتتان یکپارچگی نداشته باشد کاربر در اولین نگاه از سایت خارج شده و بدنبال سایت حرفه ای تری میرود. با یکپارچه سازی عناصر مختلف سایت کاربران  زمان بیشتری را صرف جستجو و تفحص در آن میکنند و نرخ تعامل و در نتیجه رتبه شما در میان سایت های مشابه بالاتر میرود.

کلام آخر :

با طراحی سایت شخصی سازی شده از رقبایتان پیشی بگیرید

اگر همچنان بدنبال یک دلیل برای سفارش طراحی سایت هستید به رقبایتان نگاهی بیاندازید! رقبای آگاه خیلی پیش تر روی سفارش وبسایت برای کسب و کارشان سرمایه گذاری کرده اند. پس اگر میخواهید از قافله عقب نمانید.
سعی کنید سفارش طراحی یک سایت اختصاصی تر و متمایز را در اولویت قرار دهید. اگر یک سایت قدیمی، به روز نشده و بی کیفیت دارید بی شک رقبا از شما جلو خواهند بود. این بدین معناست که شما فرصت جذب مشتری را به رقیب خود واگذار میکنید.
طراحی سایت حرفه ای فرصتی است تا تجارت را از رقابت جدا کنید. زمانی که با کسب و کارهای دیگر رقابت میکنید، عموما به این معنی است که خدمات و قیمت مشابه را به مشتریان عرضه میکنید پس برای ایجاد تمایز نیاز به ویژگی خاص تری دارید و اینگونه نظر مخاطب را به سوی ویژگی های برتر برند خود جلب میکنید.