سوالات متداولی که درباره طراحی بسته بندی پرسیده میشود

دسته بندی :

اگر صاحب کسب و کار هستید حتما تا به حال سوالاتی در زمینه طراحی بسته بندی ذهنتان را مشغول کرده است. امروز پاسخ این سوالات را خواهید یافت!

طراحی بسته بندی چیست ؟

-قبل از هر چیزی باید بدانیم طراحی بسته بندی چیست و چه کمکی به ما میکند. طراحی بسته بندی فرایند بوجود آوردن چیزی خارج از محصولی است که مصرف کننده میتواند در فروشگاه یا بصورت آنلاین خریداری کند. این ممکن است شامل جعبه ، هر نوع گرافیک یا متن در بسته بندی و همچنین تمام برچسب ها و بسته بندی های داخلی باشد.

– چه چیزی باعث ایجاد بسته بندی مناسب می شود؟

-آنچه یک پکجینگ خوب را تشکیل میدهد بستگی به محصولی دارد که بسته میشود. کالاهای مصرفی مختلف برای پکجینگ خود اهداف متفاوتی خواهند داشت.یک بطری شراب بهتر است براق و سطح بالا به نظر برسد ،در حالی که اسباب بازی کودک باید روشن و پر جنب و جوش باشد.یک طراحی  خوب،چشمگیر،از لحاظ بصری دلپذیر و به یاد ماندنی خواهد بود و با محصول همخوانی خواهد داشت.

– چه پروژه هایی نیاز به طراحی بسته بندی دارند؟

-هر چیزی که در پکجینگ باشد ، نیاز به طراحی بسته بندی دارد. این شامل طیف گسترده ای از مواردی است که شخصی می تواند در یک فروشگاه یا به صورت آنلاین خریداری کند یا از طریق نامه برای آنها ارسال شود: بازی تخته ، جعبه های نوشابه ، اسباب بازی ، جعبه غلات و غیره.

– چگونه طراح بسته بندی مناسب را انتخاب کنم؟

-هنگامی که مجموعه ای از کاندیدها را بر اساس مهارت و در دسترس بودن مشخص کردید ، به تجربه آنها نگاه کنید و به گالری نمونه کارهایشان سر بزنید.برای متوجه شدن سبک کاریشان،به نمونه های کارهای پیشین آنها نگاهی بیندازید و نامزدها را بر اساس معیارهای مهم برای شما ارزیابی کنید.

– در طراحی بسته بندی چه چیزی ارائه می دهید؟

-طراحان خلاق ما فایلهایی را ارائه می دهند که می توانند برای چاپ مورد استفاده قرار گیرند و همچنین برای پیش نمایش وب مفید هستند. فایلها با فرمت.ai ، .psd ، .pdf ، .png ، .jpg هستند. همچنین حق چاپ کامل فایل را نیز دریافت می کنیم.

– آیا نیاز است چیزی برای سفارش ام آماده کنم؟

-ایده هایی را طراحی کنید که می خواهید بخشی از طراحی شما باشد. ضمن نوشتن این ایده ها به طور خلاصه ، لطفاً بخاطر داشته باشید که طراح دانش صفر در مورد نیاز شما دارد. به این ترتیب ، همه چیز را با او به عنوان توصیفی و آسان ممکن توضیح دهید.
شما می توانید نوع پکجینگ ، ابعاد ، اندازه بطری یا جعبه ، SKU ، تصاویر مربوط به محصول ، نیاز به چاپ و سایر مشخصات دیگری را که طراحی شما را کامل می کند ، شامل کنید.
متخصصان ما به شما در توسعه بسته بندی های سفارشی برای محصولات خود کمک می کنند.امیدواریم توانسته باشیم به بخشی از سوالات شما در مورد طراحی بسته بندی پاسخ دهیم.برای تکمیل سفارش خود فقط کافیست با کارشناسان ما در تیم طراحی عرفان تماس بگیرید.