خدمات یک سایت طراحی گرافیک

دسته بندی :

در عصر جدید با به وجود آمدن شبکه های اجتماعی تصویر محور و  تبلیغات بصری در بیلبوردها، اتوبوس‌ها و تلویزیون های شهری، برای موفقیت در این رابطه ها طراحی گرافیک حرف اول را می زند. امروز در مورد اینکه طراحی گرافیک چیست و اهمیت آن، ویژگی های یک سایت طراحی گرافیک و خدماتی که می توانید برای کسب و کار داشته باشید، صحبت می کنیم.

طراحی گرافیک چیست؟

اگر خودتان هم طراح گرافیک نباشید قطعاً تا حدودی با هنر و رشته ی طراحی گرافیک به طریقی آشنا هستید.

طراحی گرافیک یا Graphic design فرایند ارتباطات بصری و حل مشکل از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. در دانشگاه رشته طراحی گرافیک زیر رشته ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است. بعضی اوقات اصطلاح طراحی گرافیک می‌تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط تصویری استفاده شود. طراحان گرافیک از روش‌های متنوعی در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر برای خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند.

کاربرد های طراحی گرافیک

کاربردهای معروف طراحی گرافیک شامل لوگو و نام تجاری، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، طراحی رابط کاربری وب‌سایت و اپلیکیشن ها و بسته‌بندی محصولات است. مثلا بسته‌بندی محصول ممکن است شامل یک لوگو یا دیگر آثار گرافیکی، متن‌های سازمان‌یافته، عکس‌، اشکال و رنگ باشد که ترکیب این موارد طرح بسته بندی را خلق می‌کند. ترکیب بندی و قرار دادن اجزای گرافیکی در یک جای درست، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراح گرافیک است، مخصوصا زمانی که موضوع مورد نظر جدید نباشد و باید از موارد گذشته در آن استفاده کرد.

چرا طراحی گرافیک اهمیت دارد؟

اولین چیز یا اولین خاطره مشتری در برخورد با کسب و کار شما، طراحی گرافیک است. شما باید سعی کنید با استفاده از این کار، کسب و کار خود را معرفی کنید. لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، بسته بندی محصول و …. اولین طرح های گرافیکی هستند افراد در برخورد با آن ها کیفیت و سطح کار شما را قضاوت می کنند. سعی کنید طرح های گرافیکی با فکری داشته باشید چرا که این طرح ها شما را به موفقیت تجاری نزدیک می‌کند.

ویژگی‌های یک سایت طراحی گرافیک

هر سایت طراحی گرافیک باید بتواند خدمات جامعی را به مشتریان خودش برای رشد محصول یا خدمت مشتری ارائه دهد. خدمات یک سایت طراحی گرافیک عبارت است از:

عکاسی صنعتی

خدمت عکساسی صنعتی یعنی از انواع محصولات در استودیو، توسط تیم عکاس با بهترین کیفیت و با رعایت کامل استانداردهای لازم عکس برداری شود.

نمونه عکاسی تبلیغاتی

طراحی لوگو

طراحی نماد شرکت، لوگو یا نشانه باید بصورت کاملا حرفه ای انجام شود. کاربردهای لوگو در برندسازی و تبلیغات است.

طراحی سایت

طراحی رابط های کاربر پسند و جذاب برای تمامی مخاطبان باید توسط یک طراحی گرافیک انجام شود.

نمونه طراحی سایت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت باید جذاب و خیره کننده باشد تا بتواند مخاطب را در یک لحظه جذب کند و سطح کار شما را به او نشان دهد. برای همین معمولا تیم طراحی کارت ویزیت سایت های طراحی باید بتوانند یک کار جذاب طراحی کنند.

طراحی تبلیغات بنری

طراحی بنر تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی، بیبوردهای شهری و … باید توسط این سایت‌ها انجام شود.