طراحی بسته بندی پودر ژله


طراحی بسته بندی پودر ژله

طراحی بسته بندی ژله به عنوان یکی از زیرمجموعه ‌های مهم در صنعت بسته بندی، به ویژگی‌های خاص و حیاتی جهت جلب توجه و ایجاد تمایز برای محصولات پودر ژله تبدیل شده است. آیا بسته بندی ژله شما می‌تواند در اولین نگاه مصرف‌کننده نظرش جلب کند؟ آیا طعم و مزه ژله را می تواند به مخاطب انتقال دهد؟

ما به عنوان یک تیم متخصص در زمینه طراحی بسته بندی، قصد داریم به شما کمک کنیم تا این پتانسیل را در محصولات پودر ژله خود افزایش دهید. از طریق مشاوره و معرفی تکنیک‌ها، ترفندها و نکات جذب‌کننده در طراحی بسته بندی ژله، به شما کمک خواهیم کرد تا بسته بندی خود را به یک ابزار قدرتمند برای تبلیغ و شناخت برند تبدیل کنید و با سپردن سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله به گروه طراحان عرفان فروش برندتان را بهتر کنید. برای دریافت مشاوره رایگان با ما کلیک کنید.

بدیهی است که طراحی بسته بندی از مهم ترین فاکتور ها در جذب و ترغیب مشتریان به خرید محصولات می‌باشد. در دنیایی که رقابت بیشتر از هر زمان دیگری شده است، بسته بندی ‌های منحصر به فرد و جذاب می‌توانند به عنوان یک عامل مهم و تاثیرگذار در موفقیت و شناخت برند شما عمل کنند.

طراحی بسته بندی ژله

طراحی بسته بندی ژله

 

هزینه طراحی بسته بندی پودر ژله

تعیین هزینه طراحی بسته بندی ژله به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله نوع بسته بندی ژله، جنس بسته بندی، اندازه آن، خدمات پس از چاپ و ظروف بسته بندی ژله. هر کدام از این بسته بندی ها هزینه متفاوتی دارند. بنابراین بهتر است برای مشاوره بهتر و اطلاعات دقیق سفارش خود با ما تماس بگیرید.

انواع و ظروف بسته بندی پودر ژله

طراحی بسته بندی پودر ژله می‌تواند به عنوان یکی از عناصر مهم در حفظ و ارائهٔ محصول در بازارهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نوع بسته بندی معمولاً باید از ویژگی‌هایی مانند حفظ کیفیت، حفاظت در برابر رطوبت و نور، طول عمر محصول و همچنین جذابیت بصری برخوردار باشد.

پاکت پودر ژله

پاکت پودر ژله از رایج ترین انواع بسته بندی ژله است. این پاکت ها در انواع پلاستیکی، پنجره دار و زیپدار موجود هستند. از مزایا این نوع بسته بندی:

 • حمل و نقل آسان بدلیل کوچک و سبک بودن
 • حفاظت از محصول با جلوگیری از نفوذ رطوبت و نور
 • مناسب برای ذخیره سازی مقداری کمی از پودر ژله

همچنین پاکت پنجره دار این امکان را می دهد که محتویات بسته قابل دیدن باشد که اعتماد مصرف کنندگان را بیشتر جلب می کند.

پاکت بسته بندی ژله

جعبه مقوایی

اکثر برند های ژله در ایران از دو نوع بسته بندی برای ژله استفاده می کنند. بسته بندی داخلی که پودر ژله در آن قرار دارد معمولا پلاستیکی یا ساشه ای است و سپس در یک جعبه ژله قرار میگیرد که معمولا جنس جعبه ژله مقوای ایندربرد یا گلاسه است. مزایا جعبه مقوایی ژله عبارتند از:

 • ظاهری زیبا و جذاب نسبت به سایر بسته بندیها
 • قیمت مناسب آن
 • محافظت از محصول در برابر ضربه و رطوبت
 • امکان چاپ های متنوع
 • قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست
 • افزایش اثر قفسه ای

طراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژلهطراحی بسته بندی ژله

ساشه  پودر ژله

استفاده از بسته بندی ساشه یا پاکت پلاستیکی پودر ژله که برای بسته بندی پودر ژله استفاده می‌شوند، به عنوان یک روش موثر و کارآمد در صنعت بسته بندی دارای مزایای فراوانی است که شامل موارد زیر می‌شود:

 • حفظ کیفیت پودر ژله
 • ارائه دقیق وزن محصول و جلوگیری از اصراف
 • استفاده و حمل آسان

طراحی بسته بندی ژله

سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله

برای سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله می توانید با ما تماس بگیرید و طراحان ما با ارائه مشاوره رایگان به برند شما کمک می کنند تا بهترین طراحی بسته بندی ژله را برای محصول خود داشته باشید.  پس از مشاوره و راهنمایی های لازم، بسته بندی مناسب شما طراحی می شود و سپس چاپ و خدمات پس از چاپ روی آن اجرا میشود. بعد از چاپ شدن بسته بندی ها صحافی می شوند و وارد بازار می شوند.

اهمیت طراحی بسته بندی پودر ژله در فروش

طراحی بسته بندی پودر ژله از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا تأثیر مستقیمی بر تجربه مصرف‌کننده و موفقیت محصول دارد. اولین چیزی که به چشم خریدار می آید همیشه ظاهر بسته بندی است. بنابراین یک طراحی بسته بندی حرفه ای می تواند به چند برابر شدن فروش محصول برند شما کمک زیادی کند. اینجا چند دلیل بر اهمیت طراحی بسته بندی پودر ژله را بررسی می‌کنیم:

 1.  جذابیت و جلب توجه:

طراحی بسته بندی مناسب باعث می‌شود تا محصول شما در میان رقبا برجسته‌ تر باشد و توانایی جلب توجه مصرف‌کننده را داشته باشد. استفاده از طرح‌ها، رنگ‌ها و الگوهای جذاب می‌تواند به وضوح محصول شما را متفاوت تر و جلب توجه کند و مصرف کننده را به خرید آن ترغیب کند.

 1.  تمایز از رقبا:

در بازار پر رقابت بسته بندی پودر ژله که تشخیص برند ها از هم بسیار سخت شده، تمایز محصول از دیگران امری حیاتی است. طراحی بسته بندی پودر ژله منحصر به فرد می‌تواند به شما کمک کند تا برند خود را از رقبا متمایز کنید و در ذهن مصرف‌کننده جایگاه ویژه‌ای داشته باشید و اولین انتخاب انها در هنگام خرید است.

 1.  جلب اعتماد مصرف‌ کننده:

بسته بندی با طراحی متناسب و حرفه‌ای نشان از حسن نظر و کیفیت تولیدکننده نسبت به محصول دارد که می‌تواند اعتماد مصرف ‌کننده به برند و محصول را افزایش دهد. هنگامیکه خریدار ببیند شما برای بسته بندی خود هزینه کرده اید و به سلیقه آنها اهمیت داده اید، قطعا در جلب اعتماد مشتریان تاثیر گذار است.

 1.  حفظ کیفیت و ایمنی محصول:

بسته بندی مناسب می‌تواند از پودر ژله در برابر رطوبت، نور، هوا و عوامل خارجی دیگر حفاظت کند که این امر باعث می‌شود تا کیفیت و طول عمر محصول حفظ شود.

 1.  تأثیر بر تجربه مصرف‌کننده:

یک طراحی بسته بندی مناسب، به مصرف‌کننده کمک می‌کند تا به راحتی محصول را مصرف کرده و در صورت نیاز، آن را نگهداری کند.

 1.  تأثیر بر تصمیم خرید مشتری:

بسته بندی زیبا و جذاب می‌تواند تصمیم خرید مصرف‌کننده را مثبتاً تحت تأثیر قرار داده و ایجاد ارزش افزوده برای محصول داشته باشد.

بنابراین، طراحی بسته بندی پودر ژله نه تنها به جلب توجه و جذب مشتریان کمک می‌کند، بلکه در حفظ کیفیت محصول و ایجاد تجربه مصرفی مثبت نیز نقش بسیار مهمی دارد.

چاپ بسته بندی پودر ژله و خدمات پس از چاپ

چاپ بسته بندی پودر ژله یکی از عناصر اساسی در طراحی بسته بندی پودر ژله است که تأثیر مهمی بر جذابیت و شناخت بصری محصول دارد. این فرایند چاپ معمولاً به منظور ارائه یک بسته بندی با کیفیت بالا، جذاب و ارتباطی با مصرف‌کننده صورت می‌گیرد. از تکنیک ‌های چاپی و خدمات پس از چاپ مختلفی مانند چاپ فلکسو، چاپ افست و چاپ دیجیتال برای بسته بندی پودر ژله استفاده می‌شود.

چاپ بسته بندی می‌تواند شامل نام و لوگوی برند، اطلاعات تغذیه ‌ای، راهنمای استفاده، تصاویر و پترن های جذاب و همچنین اطلاعات و تاییدیه ‌های مورد نیاز باشد. این فرایند چاپ نقش مهمی در جلب توجه مصرف‌ کننده و تشخیص محصولات مختلف در قفسه های سوپر مارکت ها دارد، همچنین می‌تواند در تصمیم خرید مصرف کنندگان تاثیر بگذارد چون می تواند به ایجاد ارتباط قوی‌ تر با مصرف‌کننده  تسهیل کند و نقش مهمی در بازاریابی و فروش محصول داشته باشد.

طراحی بسته بندی ژله

 

قوانین بسته بندی مواد غذایی در ساخت جعبه های ژله

در ایران، طراحی بسته بندی ژله همانند سایر محصولات، تحت تأثیر قوانین و مقرراتی قرار دارد که می‌تواند به حفظ کیفیت و ایمنی محصولات کمک کند. برای محصولات غذایی مانند ژله، ضرورت وجود اطلاعات تغذیه‌، تاریخ انقضا، نام تولید کننده و شرایط نگهداری باید وجود داشته باشد. همچنین مقررات بهداشتی نیز بر روی بسته بندی ژله مهم است. جنس بسته بندی باید از موادی باشد که باعث تغییر در ویژگی‌های فیزیکی، شیمیایی یا میکروبی محصول نشود و از نظر بهداشتی مناسب باشد.

نمونه بسته بندی پودر ژله

گروه طراحان عرفان با برند های غذایی زیادی از جمله هلچین، خاوران، بوتیا، پالیز، رادوین و… همکاری داشته و طراحی بسته بندی پودر ژله را برای آنها ایده پردازی و اجرا کرده است. چند نمونه بسته بندی پودر ژله گه توسط ما طراحی و اجرا شده است را میتوانید در بالا ببینید و برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله کلیک کنید.

پودر ژله چیست؟

پودر ژله محصولی است که برای تهیه ژله‌ های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که شامل ژلاتین، قند، طعم‌دهنده‌ها، رنگ‌ها و گاهی اوقات مواد نگه دارنده است. پودر ژله را با آب ولرم مخلوط می کنند و سپس در یخچال می گذارند.

چرا گروه طراحان عرفان؟

14 سال پیش که گروه طراحان عرفان شروع فعالیت خود را آغاز نمود ، یکی از مهمترین اصولی که سرلوحه خود قرار داد ، داشتن صداقت و رفاقت با مشتریهای خود بود.

ما در گروه طراحان عرفان تجارت نمی کنیم! بلکه رفاقت می کنیم.

تمام مشتریان ما در طول این سالها تبدیل به بهترین دوستان ما شدند و تنها دلیل این صمیمیت و رفاقت ، داشتن صداقت در کار و دلسوزانه کار کردن ما برای مشتریان بوده است.
ما اعتقاد داریم که در جایگاه شغلی بسیار حساسی قرار گرفته ایم. به واقع و به تجربه مشاهده کردیم که در طی فعالیت این سالها ، یک مشاوره یا یک طرح خوب گرافیکی در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو و … چقدر توانسته است در فروش محصولات و زندگی یک کارآفرین و کارفرما تاثیر مثبت داشته باشد و چه افراد زیادی بابت این موفقیت مشغول به کار شده اند. پس ما به عنوان یک مجموعه تخصصی گرافیک در صنعت طراحی بسته بندی ایران  و همچنین مشاوره تبلیغاتی شغل بسیار حساسی داریم.

پس از گذشت چهارده سال از عمر گروه طراحان ، حالا با کوله باری از تجربیات بسیار ارزشمند در این مسیر حساس ، در قله تجربه و تخصص قرار داریم و با قدرت با مشتریان که قصد ورود به صنعت یا هر شغل دیگری دارند ، اعلام می کنیم که ما در کنارتان با صداقت و دلسوزی نسبت به سرمایه شما و کلی تجربه ارزشمند قرار داریم و شما نگران چیزی در این زمینه نباشید. هر طرح ، بسته بندی یا هر مورد تبلیغاتی که در این مجموعه خلق و ارائه می گردد ، نتیجه یک کار تیمی و دلی می باشد که زیر نظر جوانان متخصص و با وجدان این سرزمین بوجود آمده است.

در حال حاضر تعداد مشتریانی که از صفر با گروه طراحان عرفان شروع به فعالیت کرده اند به بیش از 115 برند رسیده است که بالغ بر 40 مورد از این تعداد در خارج از ایران می باشند. ما افتخار می کنیم که مشتریانی از اروپا ، آمریکا و کشور های شرق آسیا با ما همکاری دارند و از این همکاری ابراز رضایت می نمایند.

با اطمینان و صداقت کامل در کنار مشتریان قدیمی و جدید ایستاده ایم و خود را موظف به حفظ سرمایه های مادی ، زمانی و معنوی آنها می دانیم و با این رویکرد توانسته ایم پس از 14 سال فعالیت در اقتصاد متلاطم ایران ، همچنان پابرجا و با قدرت حضور داشته باشیم.

گروه طراحان عرفان بیش از 14 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی ، طراحی لوگو، هویت بصری و … دارد. ما تاکنون بیشتر از 90 پروژه طراحی بسته بندی داشته ایم که تمامی آنها را می توانید در صفحه نمونه کار های ما مشاهده کنید.