سفارش آنلاین لوگو و مراحل آن


سفارش آنلاین لوگو

لوگو یا نشانه نماد یک کسب و کار یا برند است. طراحی لوگو یکی از بنیادی ترین و ابتدایی ترین کارهایی است که یک کسب و کار در هنگام تاسیس خود، باید آن را انجام دهد. به صورت کلی زیر بنای اصلی هر شرکت، کسب و کار یا برند با طراحی لوگو آغاز می شود. امروز در مورد لوگو، سفارش آنلاین لوگو و مراحل آن بصورت کامل صحبت می‌کنیم.

اهمیت طراحی لوگو

طراحی و ایجاد یک لوگوی حرفه ای در نحوه تعامل سازمان ها با مشتریان یا مخاطبانشان نقش ویژه ای دارد. نقش لوگو یا نشانه، در فروش محصول و ایجاد اعتماد در مشتری بسیار پررنگ است و بر هیچ کس پوشیده نیست. سفارش آنلاین لوگو یکی از روش های طراحی لوگو است که به دلیل اهمیت طراحی لوگو حساسیت های خاص خود را برای مشتری ایجاد می‌کند و این موضوع به خودی خود بر دشواری و پیچیدگی این قضیه می افزاید.

اگر شما برای سفارش آنلاین لوگو سازمان یا شرکت خود به دنبال یک تیم طراحی حرفه ای و متخصص در این حوزه هستید می توانید همین الان برای سفارش طراحی لوگو سازمان یا شرکت خود با ما تماس بگیرید تا ما ضمن ارائه مشاوره رایگان در مورد نحوه و روند طراحی لوگو، نیاز و خواسته شما را بررسی کرده و هزینه طراحی لوگو را به شما اعلام کنیم.

دو اصل اساسی برای طراحی لوگو

مشتری همه چیز است

ادامه فعالیت هر مجموعه ای وابسته به میزان سفارشات مشتریان آن مجموعه است. در طراحی لوگو، یک تیم حرفه ای اصولی را می داند که بتواند مخاطب را به سوی برند و محصول شما جذب کند.

مشتری هویت است

مشتری باید بتواند با برند و لوگوی شما تعامل خوبی برقرار کند و برند شما را مال خود بداند. این یکی از ریزترین و در عین حال سخت ترین نکاتی است که باید در طراحی لوگو لحاظ شود.

سفارش آنلاین لوگو و مراحل آن

همانطور که گفتیم سفارش آنلاین لوگو یکی از روش های سفارش طراحی لوگوست که هم حساسیت بالایی برای سفارش دهنده و هم برای طراح دارد. در اینجا ما مراحل سفارش طراحی لوگو بصورت آنلاین را به شما به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

اولین مرحله: برآورد هزینه و ارئه پیش فاکتور

برای ارائه هزینه و پیش فاکتور یک تیم حرفه ای بصورت مستمر در حال بررسی کیفیت و قیمت کار خود نسبت به رقباست تا بتواند از لحاظ قیمتی یک قیمت مناسب را به مشتری ارائه دهد. یک تیم حرفه ای به خوبی می‌داند که یک مشتری راضی، مشتریان دیگری برای این تیم به وجود می‌آورد.
شما پس از سفارش آنلاین طراحی لوگو و گفتن نیازها و خواسته‌هایتان باید یک پیش فاکتور و برآورد هزینه از تیم طراح لوگو دریافت کنید.

دومین مرحله: خواسته‌های خود را دقیق تر بیان کنید

پس از برآورد هزینه، تیم طراحی لوگو باید برگه‌ یا فرمی برای شناخت نیازها و خواسته‌های شما بصورت دقیق تر داشته باشد تا هنگام ارائه طرح، لوگو کاملا مطابق سلیقه، خواسته و نیاز شما باشد.

سومین مرحله: ارائه طرح‌های اولیه

تیم طراح موظف است پس از دریافت اطلاعات اولیه طی مدت زمان 3 تا 7 روز کاری برای شما 5 طرح آماده و ارسال کند.

چهارمین مرحله: گزینش طرح لوگو

در این مرحله یکی از طرح‌های اولیه باید توسط شما انتخاب شود.

پنجمین مرحله: اتمام پروژه

پس از تسویه حساب نهایی تیم طراح باید تمام فایل‌های لایه باز لوگو را در فرمت‌های مختلف به شما ارائه دهد.