شرکت طراحی بسته‌ بندی، محصول شما را بال و پر می‌دهد

دسته بندی :

گاه پیش می‌آید که انسان به آسانی از کنار مسائل مهم گذر می‌کند، بدون هیچ‌ گونه توجهی، حال آن‌که همین مسئله در آینده باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی می‌گردد. بسته‌ بندی اصولی و بر پایه استاندارد نیز از این زمره می‌ باشد که باید در مورد آن وسواس لازم را به خرج دهید زیرا در آینده کاری شما تاثیرات فراوانی برجای می‌گذارد. شرکت طراحی بسته‌بندی برای این منظور به وجود آمده است.

تصور کنید به فروشگاهی وارد می‌شوید و قصد خرید کالایی را دارید و می‌خواهید به سرعت خریدتان را قطعی کنید و از فروشگاه خارج شوید. هر لحظه از انجام این فرایند شما ممکن است متوجه کالایی با بسته‌بندی شکیل و درخور محصول شوید و این جرقه در ذهنتان ایجاد شود که بدانید داخل آن بسته‌بندی چه چیزی وجود دارد و شرکت طراحی بسته‌ بندی برای چشمان شما چه شگفتی مهیا کرده است.

طراحی بسته پودر کیک هلچین

بسته‌ بندی چیست؟

تعاریف بسیاری برای بسته‌ بندی به وجود آمده که بهترین و جامع ترین آن را به این گونه بیان می‌کنیم. بسته‌ بندی سیستم هماهنگی گفته می‌شود كه هدف آن آماده سازی كالا جهت حمل‌ و نقل، توزیع، انبار كردن، فروش و نیز مصرف می‌باشد. بسته‌بندی فعالیتی فوق‌العاده پیچیده و مهندسی شده می‌باشد که هنر و علم به شدت در آن دخیل هستند. دلیل آن هم کاملا واضح و آشکار است. بسته‌ بندی محصول از لحظه تکمیل پروسه ساخت کالا تا لحظه قبل از استفاده شدن همراه محصول می‌باشد، چه بسا خود آن محصول را به فروش برساند.

خصوصیات بسته‌بندی خوب

یك بسته‌‌ بندی خوب، محصول را در زمان حمل و نقل، بارگیری، قفسه‌های مغازه خرده فروشی و در محیط خانه مشتری محافظت می‌‌كند. تا لحظه‌ای كه توزیع شدن محصول را در زمان و مكان معین و مفید مشاهده كند. بسته‌بندی از روش فراهم کردن مزایای مناسبی از قبیل حفاظت در مقابل شكستگی، فاسد شدن و مفقود شدن محتویات کالا، به ارزش آن می‌افزاید.در مجموع می‌توانیم وظایف بسته‌بندی را این‌گونه خلاصه كنیم: محفاظت و نگهداری كالا منظور از «محفاظت» جلوگیری از آسیب فیزیكی و مقصود از«نگهداری» توقف یا پیشگیری از تغییرات شیمیایی و بیولوژیكی بیان می‌شود.

شرکت طراحی بسته‌ بندی چه کار می‌کند

شرکت حرفه ای بسته‌ بندی متشکل از تیم طراحی، فنی ، بازرسی و پشتیبانی می‌باشد و هر بخش فعالیت تعریف شده و مشخصی را بر عهده دارند که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.
پروسه کاری شما از مراجعه به شرکت و دادن اطلاعات لازم نسبت به نوع محصول، هدف کمپانی شما، اندازه لازم و اطلاعات شرکت می‌باشد. با دریافت اطلاعات اولیه وظایف دو قسمت اصلی آغاز شده و به این نوع بیان می‌شود:

تیم فنی وظیفه ساخت بسته‌ بندی را بر عهده دارد که شامل فاکتور هایی نظیر اندازه آن، جنس آن و نوع ساخت بسته می‌باشد. تیم طراحی با توجه به جامع مخاطب طرح زمینه روی بسته را آماده می‌نماید ،البته این طراحی شامل رنگ سازمانی شما، لوگو،شعار و…می‌باشد. تیم بازرسی وظیفه کنترل و هماهنگی این اجرایات را عهده دار خواهد بود و در نهایت بخش پشتیبانی شما را در ادامه فرآیندها همراهی ‌می‌کند.شرکت طراحی بسته‌بندی طراحان عرفان آماده پذیرش سفارشات شماست…