خدمات طراحی سربرگ برای انواع کسب و کارها

دسته بندی :

یکی از بخش های مهم در نمایش هویت بصری یک شرکت، طراحی سربرگ میباشد. از آن جهت که سربرگ نگین زیبنده ست اداری هر سازمان است، در طراحی سربرگ توصیه میشود از گرافیست های حرفه ای استفاده کنید تا کاری برجسته و منحصر بفرد به شما ارایه دهند. در طراحی سربرگ دقت کنید که انسجام و یکپارچگی بین اجزای ست اداری مانند پاکت نامه، کارت ویزیت، کارت پرسنلی،یادداشت و… حفظ شود.گروه طراحان عرفان افتخار دارد با کادری حرفه ای از طراحان گرافیک مجری بسیاری از پروژه های طراحی ست اداری در کشور میباشد.ما در گروه عرفان با بررسی رنگ سازمانی شرکت شما و برگزاری جلسات مشاوره و دریافت اطلاعات، طراحی سربرگ و چاپ آن را با بالاترین کیفیت و درخور برند تجاری شما انجام می دهیم. در این طراحی، لوگوی سازمان در سمت راست قرار میگیرد و معمولا مواردی مانند شماره نامه و تاریخ در سمت چپ گذاشته میشوند. ابعاد سربرگ معمولا A4 یا A5 است و یکی از مهمترین نکاتی که طراحان متخصص چاپ باید به آن توجه داشته باشند، این است که حاشیه در صحافی برش نخورد و سربرگ ناقص نشود. یکی دیگر از ملزومات کار سادگی میباشد که باید در نظر گرفته شود. در استفاده از سایز و نوع فونت سعی میشود نه از فونت های بسیار ریز استفاده شود و نه فونت بسیار درشت و بهتر است فونت خوانا باشد. ابعاد استاندارد لوگو بین 2 تا 5 سانتی متر است که بسته به طراحی شما ممکن است تغییر کند.

طراحی سربرگ برای شرکت ها

همانطور که پیشتر گفتیم، سربرگ یک شرکت نماینده هویت بصری آن شرکت است. برای مثال برگه طراحی شده برای یک بانک با یک شرکت بازرگانی کاملا متفاوت است به همین منظور سربرگ ها بطور اختصاصی برای هر کسب و کار دیزاین میشوند. برای ارتباط موثرتر با مخاطب میتوان اطلاعات تماس را روی سربرگ چاپ کرد و فراموش نکنید فونت بکار برده شده در سربرگ با فونت سایر اجزای ست اداری یکسان باشد. سادگی نقش مهمی در برقراری ارتباط با مشتری ایفا میکند. از دیگر نکات مهم در طراحی سربرگ استفاده از رنگ سازمانی در اجزای ست اداری است

طراحی سربرگ اداری

در طراحی سربرگ اداری لازم است نکاتی از قبیل حاشیه رعایت شود. حاشیه را طوری در نظر بگیرید تا در هنگام برش دادن از بین نرود. مشخصاتی مانند لوگو و نام سازمان در بالا و آدرس در پایین آن قرار میگیرد.

این نکات زیر را در نظر بگیرید:

پس از به انجام رساندن طرح نهایی، آن را به مشتری نشان داده و بعد از ایجاد تغییرات لازم حتما از مشتری یک تایید کتبی بگیرید. بعد از تایید طرح آن را در سیستم خود باز کنید و در پوشه ای با نام دلخواه ذخیره کنید. بهتر است تاریخ و نام سند را روی پوشه خود بگذارید تا در هنگام ارسال فایل اشتباه نشود. پس از آن از فایل خود یک نمونه با کیفیت بالا چاپ کنید و در تمام مراحل لیتوگرافی آن را با خود به همراه داشته باشید. اگر در طراحی خود از تصاویر اسکن شده استفاده میکنید توصیه میشود از اسکن با dpi پایین و ذخیره سازی jpg استفاده کنید تا عملیات با سرعت بالاتری انجام شود.

نمونه سربرگ :

طراحی سربرگ بانک کشاورزی

طراحی اوراق اداری مجریان سلامت

طراحی سربرگ توسط گروه طراحان عرفان

طراحی سربرگ بستنی داتیس