طراحی حرفه ای لوگو و بسته بندی برند زعفران اهورا

طراحی لوگو و بسته بندی برند زعفران اهورا طراحی لوگو و بسته بندی زعفران اهورا یکی از جدیترین پروژه های استودیو عرفان است. برند زعفران اهورا از مجموعه های جوان و خلاق در صنعت زعفران ایرانی است که فعالیت خود را در شهر لندن آغاز کرده است و اکنون در حال صادرات زعفران به نقاط [...]
لوگو و بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی
بسته بندی پاکتی
طراحی جدید بسته بندی زعفران
طراحی لوگو
طراحی لوگو

طراحی لوگو و بسته بندی برند زعفران اهورا

طراحی لوگو و بسته بندی زعفران اهورا یکی از جدیترین پروژه های استودیو عرفان است. برند زعفران اهورا از مجموعه های جوان و خلاق در صنعت زعفران ایرانی است که فعالیت خود را در شهر لندن آغاز کرده است و اکنون در حال صادرات زعفران به نقاط مختلف جهان است. برند اهورا برای دو سال است که همکاری خود را با گروه طراحان عرفان شروع کرده است و طراحی  لوگو و بسته بندی زعفران مجموعه خود را به طراحان عرفان سپرده است.

گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی جهت صادرات محصول زعفران ، علاوه بر ایده پردازی و طراحی  لوگو و بسته بندی زعفران اهورا ، در پیشنهاد نوع بسته بندی و وزن های پر فروش در بازار اروپا و گرفتن مجوز های مورد نیاز جهت صادرات زعفران با برند زعفران اهورا همکاری کرده است.

طراحی بسته بندی های پاکتی زعفران

ایده استفاده از بسته بندی پاکتی ، یکی از مقرون به صرفه ترین ایده های بسته بندی زعفران محسوب می شود. بسته بندی های دایره ای که بر روی محصولات زعفران اهورا دیده می شوند از ظروف کریستالی دایره ای است. پاکت بسته بندی که زعفران در آن جای گرفته است ، از قسمت شفاف و دایره شکلی تشکیل شده تا زعفران به خوبی نمایان شود و تصویر زیبا تری به بسته بندی دهد ؛ همزمان خریدار می تواند محصول داخل پاکت را ببیند که باعث افزایش اعتماد مخاطب و همچنین اعتبار برند اهورا می شود.

امروزه این نوع ایده بسته بندی زعفران در ایران ، بسیار طرفدار دارد و مورد استفاده برند های مختلفی قرار گرفته است.
گروه طراحان عرفان با ترکیب دو رنگ زیبای بنفش و طلایی بر روی بسته بندی های زعفران اهورا ، جلوه ای زیبا و همزمان مینیمال و ساده هم به طراحی لوگو و بسته بندی زعفران اهورا داده اند. رنگ طلایی بر لوکس بودن و ارزشمند بودن محصول زعفران تاکید می کند و رنگ بنفش ، نمایانگر گل زعفران است.

طراحی حرفه ای لوگو زعفران اهورا

گروه طراحان عرفان با توجه به تاکید مشتری بر استفاده از نماد های ایرانی در لوگوی برند ، نماد فروهر که نماینده تاریخ ایران و پادشاهان هخامنشی است را برای برند زعفران اهورا برگزیده اند. در طراحی لوگوی این برند ، گل زعفران که به محصولات برند و نماد اهورا مزدا که به نام این برند اشاره دارند ، در مینیمال ترین حالت با یکدیگر ترکیب شده اند.

نظر شما درباره طراحی لوگو و بسته بندی زعفران اهورا چیست؟ لطفا با ما در اشتراک بگذارید!

  برای مشاوره رایگان با مشاوران عرفان کلیک کنید.