طراحی بسته بندی و لوگو زعفران اهورا

طراحی بسته بندی و لوگو زعفران اهورا برند زعفران اهورا از مجموعه های جوان و خلاق در صنعت زعفران ایرانی است که فعالیت خود را در شهر لندن آغاز کرده است و اکنون در حال صادرات زعفران به نقاط مختلف جهان است. برند اهورا برای دو سال است که همکاری خود را با گروه طراحان [...]
بسته بندی و لوگو زعفران
بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران
طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی و لوگو زعفران اهورا

برند زعفران اهورا از مجموعه های جوان و خلاق در صنعت زعفران ایرانی است که فعالیت خود را در شهر لندن آغاز کرده است و اکنون در حال صادرات زعفران به نقاط مختلف جهان است. برند اهورا برای دو سال است که همکاری خود را با گروه طراحان عرفان شروع کرده است و طراحی بسته بندی و لوگوی مجموعه خود را به طراحان عرفان سپرده است.

گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی جهت صادرات محصول زعفران ، علاوه بر طراحی و ایده پردازی لوگو و اجرای بسته بندی ، موارد زیر را هم در همکاری با برند اهورا بر عهده داشته اند:

  • پیشنهاد نوع بسته بندی و وزن های پر فروش در بازار اروپا
  • گرفتن مجوز های مورد نیاز جهت صادرات زعفران و بسته بندی ها
  • مشاوره و معرفی مشتری جهت انجام قرارداد “ظرفیت خالی” کارخانه های معتبر برای تامین و پر کردن بسته بندی های زعفران
  • انتخاب ظرف پلی کریستال

باعث افتخار گروه طراحان عرفان می باشد که توانسته است با به کار گیری تجربیات ارزشمند خود اعتماد مشتریان اروپایی خود را جلب نماید، به طوریکه آن ها صفر تا صد پروژه های خود را به ما محول می نمایند.

اجرای نفیس بسته بندی زعفران

بسته‌بندی‌ های پاکتی زعفران برند اهورا با استفاده از دو رنگ طلایی و بنفش که هر دو ارجاعی مفهومی به ماهیت زعفران دارند ، در ۲ وزن متفاوت طراحی و اجرا شده‌اند. طراحی ساده و در عین حال زیبای این بسته‌بندی ها ‌باعث جذب هر چه بیشتر جامعه هدف این برند در کشور انگلستان شده است.

گروه طراحان عرفان با توجه به روانشناسی رنگ ها ، رنگ طلایی را برای نمایش طبیعت لوکس و ممتاز محصول زعفران انتخاب کرده اند. رنگ های بنفش و قرمز که به طور مکرر روی بسته بندی زعفران دیده می شوند ، یاد آور این محصول با ارزش هستند. از این رو تصویر گل بنفش رنگ زعفران به طور عمده مورد استفاده قرار گرفته است تا افراد بتوانند در مورد محصولی که خریداری می کنند آگاهی کافی داشته باشند.

طراحی حرفه ای و خلاقانه لوگو زعفران اهورا

طراحی لوگو برند اهورا با الهام از نماد فروهر ، که هویت تاریخ و فرهنگ ایران و یادآور پادشاهان هخامنشی است ، با تصویر گل زعفران ترکیب شده است تا همزمان نام و محصول این برند را در ذهن مخاطب تداعی کند.

نظر شما درباره اجرای طراحی بسته بندی و لوگو زعفران اهورا چیست؟

  برای مشاوره رایگان با گروه کارشناسان عرفان کلیک کنید.