طراحی وب سایت شرکت آلان

طراحی وب سایت شرکت آلان طراحی وب سایت  شرکت آلان توسط تیم طراحی گروه عرفان صورت گرفته است. وب سایت مجموعه  آلان دریچه ای ست برای ارتباط هرچه بهتر و بیشتر تولیدکننده با مشتریان خود. وب سایت پیش رو دارای بخش های تخصصی و عمومی است. در ادامه به معرفی بخش های مختلف وب سایت [...]
وب سایت شرکت آلان

شرکت آلان- طراحی سایت

طراحی وب سایت شرکت آلان

طراحی وب سایت  شرکت آلان توسط تیم طراحی گروه عرفان صورت گرفته است. وب سایت مجموعه  آلان دریچه ای ست برای ارتباط هرچه بهتر و بیشتر تولیدکننده با مشتریان خود. وب سایت پیش رو دارای بخش های تخصصی و عمومی است. در ادامه به معرفی بخش های مختلف وب سایت شرکت آلان می پردازیم:

  1. ارائه محصولات در 2 شاخه ی اصلی و زیر شاخه های مرتبط
  2. فیلتر کردن محصولات و نمایش پیشرفته آنها
  3. معرفی انواع خدمات نما
  4. نمایش پروژه های انجام شده
  5.  تعریف کاتالوگ مربوط به هر بخش و دانلود توسط کاربران
  6. بخش معرفی شرکت شامل : افتخارات و گواهینامه ها، ماشین آلات، چشم انداز، طراحی و تکنولوزی، فرایند ها و …

همچنین امکانات عمومی هر وب سایت نظیر، اطلاعات نیز در این پروژه گنجانده شده است.
لازم به ذکر است که نقشه ی سایت بر اساس استاندارد گوگل که قابل استفاده در سرویس GOOGLE WEB MASTER TOOLS  جهت افزایش رتبه در نتایج جستجو (SEO) در تمامی سایت های که توسط شرکت طراحان عرفان طراحی و پیاده سازی می شود، وجود دارد.
محصولات آلان با استفاده از مواد اولیه ی استاندارد و باکیفیت به وسیله ی بهترین و مجهزترین ماشین آلات توسط نیروهای انسانی باتجربه، کارآزموده و متخصص و متعهد طراحی و ساخته شده اند.
این شرکت بر کیفیت محصولات و رضایت مشتری داشته، به همین خاطر در جهت حفظ ارتقا کیفیت تولیدات خود، همواره بر اصل نظارت بر تولید، خدمات پس از فروش و به روز بودن سیستم های مدیریت کیفیت تاکید بسیاری دارد.شرکت آلان در زمینه ی طراحی و اجرای نمای مدرن ساختمان و تولید درب و پنجره های UPVC و آلومینیوم از پیشگامان محسوب می شود.