طراحی بسته بندی آرد آنجل

طراحی بسته بندی آرد آنجل طراحی بسته بندی موادغذایی باید بگونه ای انجام پذیرد که مشتری بتواند از میان ده ها محصول مشابه رقیب در قفسه فروشگاه، محصول شمارا انتخاب کند و بسته بندی گویای کیفیت عالی محصول درون آن باشد. برند آنجل از مجموعه برندهای زیر مجموعه شرکت روشا تجارت می باشد که اقدام [...]
طراحی بسته بندی آرد آنجل
بسته بندی آرد نخودچی آنجل
بسته بندی ارد سفید آنجل
طراحی بسته بندی آرد سوخاری
طراحی بسته بندی آرد آنجل

طراحی بسته بندی آرد آنجل

طراحی بسته بندی موادغذایی باید بگونه ای انجام پذیرد که مشتری بتواند از میان ده ها محصول مشابه رقیب در قفسه فروشگاه، محصول شمارا انتخاب کند و بسته بندی گویای کیفیت عالی محصول درون آن باشد. برند آنجل از مجموعه برندهای زیر مجموعه شرکت روشا تجارت می باشد که اقدام به فرآوری و بسته بندی انواع آردها نموده و برای اولین بار محصول خود را روانه بازار کرده است.

آرد، یکی از پر مصرف ترین اقلام مصرفی خانواده های ایرانی می باشد. از این رو رقابت زیادی درعرصه ی فروش این محصول وجود دارد و کار برای برند های جدید سخت خواهد بود.
از آنجا که اولین انتخاب مشتریان از روی نوع و ظاهر بسته بندی می باشد. طراحی بسته بندی جنبه ای حرفه ای پیدا می کند.

در طراحی بسته بندی آرد آنجل تلاش شده تا حس اعتماد و کیفیت محصول به مشتریان القا شود و در این امر نیز موفق بوده است. لازم به ذکر است تمامی مراحل طراحی، چاپ و جعبه سازی ها در شرکت تبلیغاتی «گروه طراحان عرفان» صورت گرفته است.