طراحی بسته بندی رشته آش هلچین

طراحی بسته بندی رشته آش هلچین آش رشته یکی از پرطرفدارترین غذاهای سنتی ایرانی است که در مناسب های مختلف هم جایگاه ویژه ای دارد. بنابراین طراحی بسته بندی رشته آش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای طراحی بسته بندی رشته آشی هلچین ما دیزاینی را اجرا کردیم که علاوه بر زیبایی و تمایز […]

طراحی بسته بندی رشته آش
طراحی بسته بندی رشته آش
طراحی بسته بندی رشته آش
طراحی بسته بندی رشته آش
طراحی بسته بندی رشته آش

طراحی بسته بندی رشته آش هلچین

آش رشته یکی از پرطرفدارترین غذاهای سنتی ایرانی است که در مناسب های مختلف هم جایگاه ویژه ای دارد. بنابراین طراحی بسته بندی رشته آش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای طراحی بسته بندی رشته آشی هلچین ما دیزاینی را اجرا کردیم که علاوه بر زیبایی و تمایز از رقبا، از محصول هم در برابر آلودگی و آسیب محافظت کند.

جعبه دو تیکه درب از بالا

این جعبه از دو قسمت تشکیل شده که درب آن از بالا باز می شود. جنس مقوای استفاده شده برای بسته بندی رشته آش هلچین مقوای ایندربرد است که یک نوع مقوای سخت و روکش دار است که دارای سطحی سفید و براق با پشت و روی همرنگ است. این نوع مقوا جهت بسته بندی مواد غذایی مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. بنابراین گزینه مناسبی برای استفاده در بسته بندی رشته آش بود.

طراحی بسته بندی جعبه مادر رشته آش

علاوه بر طراحی بسته بندی رشته آش، طراحی جعبه مادر آن هم به ما سپرده شد. برای طراحی جعبه مادر رشته آش این برند، لوگو هلچین را بصورت بولد روی بسته بندی قرار دادیم و از رنگ سبز استفاده کردیم که به رشته آش اشاره دارد.

پالت رنگ

رنگهای استفاده شده در این بسته بندی سفید و سبز است و رنگ سبز یادآور طبیعت است و مخاطب را همزمان به یاد سبزی و آش رشته می اندازد. همچنین تصویری از آش رشته روی بسته بندی قرار دارد تا خریدار در همان نگاه اول بتواند آن را تشخیص دهد و انتخاب کند. برای بسته بندی های لاکچری تر می توان از خدمات پس از چاپ دیگری مانند طلاکوب و نقره کوب استفاده کرد. همچنین، برای تایپو گرافی روی بسته بندی از فونتی استفاده کردیم که سنتی تر باشد و جلوه مدرن بسته بندی را کم کند.

هزینه طراحی بسته بندی رشته آش چقدر است؟

هزینه طراحی بسته بندی رشته آش به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اینکه چه جنسی انتخاب می کنید، تیراژ چاپ و تولید بسته بندی چقدر است، چه خدمات پس از چاپی روی بسته بندی اجرا می شود و …که همگی در تعیین قیمت نهایی طراحی و اجرا تاثیر گذار است. برای اطلاعات بیشتر با  طراحان ما تماس بگیرید.

طراحی بسته بندی سایر محصولات هلچین به عهده گروه طراحان عرفان بوده که می توانید در قسمت نمونه کار های ما آنرا ببینید.