طراحی بسته بندی آذین ، زعفران چینو

طراحی  و چاپ بسته بندی زعفران آذین چینو طراحی بسته بندی آذین زعفران چینو در وزن 1 گرمی انجام گرفته است و گروه طراحان عرفان دو بسته بندی کارتی و بسته بندی جعبه ای با ظروف پلی کریستال را  برای این برند اجرا کرده اند. ظروف پلی کریستال بسته بندی پلی کریستال دایره ای ، [...]
چاپ بسته بندی زعفران


saffron box

طراحی  و چاپ بسته بندی زعفران آذین چینو

طراحی بسته بندی آذین زعفران چینو در وزن 1 گرمی انجام گرفته است و گروه طراحان عرفان دو بسته بندی کارتی و بسته بندی جعبه ای با ظروف پلی کریستال را  برای این برند اجرا کرده اند.

ظروف پلی کریستال

بسته بندی پلی کریستال دایره ای ، یکی از مقرون به صرفه ترین انواع بسته بندی زعفران است و به دلیل قیمت پایین آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. گروه طراحان عرفان با انتخاب بسته بندی پلی کریستال برای زعفران آذین چینو که ظاهری دایره ای شکل و شفاف دارد ، تصویری چشم نواز از زعفران ایجاد کرده اند که در کنار زیبایی ، اعتماد مشتریان را افزایش می دهد.

هم چنین امکان چاپ روی این بسته بندی ها وجود دارد ؛ بنابراین می توانید این ظروف را با چاپ طرح و نام برند خود سفارشی کنید. امروزه این نوع ایده بسته بندی زعفران در ایران بسیار مورد استفاده گسترده قرار گرفته است.

طراحی بسته بندی جعبه ای زعفران آذین

گروه طراحان عرفان ، گل زعفران را به طور اختصاصی برای برند زعفران چینو طراحی کرده اند که این گل ، بر روی تمام بسته بندی های این برند به چشم می خورد. هم چنین ، ترکیب رنگ سفید جعبه و چاپ طلاکوب و گل های بنفش رنگ زعفران زیبایی این بسته بندی را چند برابر کرده است.

اگر ایده طراحی بسته بندی زعفران چینو را دوست داشتید ،  پیشنهاد می کنیم به نمونه کار های دیگر وب سایت گروه طراحان عرفان سر بزنید. هم چنین ، برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید.

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر زعفران ایرانی قرار داده است.

 بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ایده پردازی و طراحی شده اند . طراحی بسته بندی آذین زعفران چینو در کنار جذابیت بصری ، مناسب صادرات به نقاط مختلف جهان هستند.