طراحی بسته بندی سلفونی حبوبات باما

طراحی بسته بندی سلفونی حبوبات باما همه ی ما می دانیم که طراحی بسته بندی یک محصول به قدری اهمیت دارد که به عنوان فروشنده ی محصول عمل می کند. مشتری با دیدن یک بسته بندی خوب و معقول به سوی محصول می آید و آن را از میان صدها برند نام آشنا برمی گزیند [...]
طراحی بسته بندی سلفونی حبوبات باما
بسته بندی سلفونی باما
طراحی بسته بندی سلفونی حبوبات باما
بسته بندی حبوبات باما
بسته بندی سلفونی محصولات باما

طراحی بسته بندی سلفونی حبوبات باما

همه ی ما می دانیم که طراحی بسته بندی یک محصول به قدری اهمیت دارد که به عنوان فروشنده ی محصول عمل می کند. مشتری با دیدن یک بسته بندی خوب و معقول به سوی محصول می آید و آن را از میان صدها برند نام آشنا برمی گزیند و سپس جذب کیفیت آن می شود.

طراح بسته بندی باید از مواد تشکیل دهنده ی انواع بسته بندی ها مطلع باشد و با انواع و اقسام آنها آشنایی داشته باشد. علاوه بر آن باید تکنیک های هنری را به خوبی بشناسد و روانشناسی مخاطب و محصول را بداند. طراح باید بداند که هر محصول رنگ خاص خود را دارد و با علم به تمام زوایای مورد نظر، رنگ مناسب را انتخاب کند.

هرکدام از رنگ ها پیام خاصی دارند،حـتی وقتـی با یکـدیـگر ترکیـب می شـونـد معنـای خـاص دیگـری می گیرند. به همین خاطر باید در انتخاب طراح بسته بندی دقـت کافـی نمـود.

رنگ هـایی کـه بـرای بسته بندی انتخاب می شوند باید در ارتباط با محصول و نوع بسته بندی باشند و همچنین فرهنگ و آداب و رسوم محلی که قرار است محصول در آن فروخته شود نیز مورد بررسی قرار گیرد.
نکته ای که در انتها باید به آن اشاره شود این است که رنگ ها همیشه باید در موقعیت مناسب مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال، رنگ سبز همان گونه که می تواند بیانگر طبیعت باشد، می تواند نشان دهنده ی فساد نیز باشد.
گروه مصرف کننده نیز در انتخاب رنگ محصول نقش کلیدی دارند.
در طراحی پکیجینگ حبوبات باما سعی ما بر این بود که به تمام نکات فوق الذکر توجه کنیم و تمام ویژگی های یک طراحی زیبا و مدرن را در نظر بگیریم. ویژگی هایی که علاوه بر جنبه ی زیبایی ظاهری، محافظ محصول در حمل و جابجایی نیز هستند.