طراحی لوگو سالن زیبایی بهشت دیبا

طراحی لوگو سالن زیبایی بهشت دیبا طراحی لوگو تخصصی خاص از طراحی گرافیک است که شامل زیبایی شناسی، نام تجاری و بازاریابی، ترکیب، نظریه رنگ، تایپوگرافی و مهارت هنری میشود. طراحی لوگو زمانی موفق است که بتواند با مخاطبین محصول ارتباط دو سویه برقرار کند. در این ارتباط، توجه به رنگ، فرم و طرح لوگو [...]
طراحی لوگو سالن زیبایی
طراحی لوگو سالن زیبایی بهشت دیبا
طراحی لوگو بهشت دیبا
طراحی لوگو سالن بهشت دیبا
پوستر بهشت دیبا

طراحی لوگو سالن زیبایی بهشت دیبا

طراحی لوگو تخصصی خاص از طراحی گرافیک است که شامل زیبایی شناسی، نام تجاری و بازاریابی، ترکیب، نظریه رنگ، تایپوگرافی و مهارت هنری میشود. طراحی لوگو زمانی موفق است که بتواند با مخاطبین محصول ارتباط دو سویه برقرار کند. در این ارتباط، توجه به رنگ، فرم و طرح لوگو نقشی اساسی دارد. شرکت طراحان عرفان نیز به پیروی از این موضوع در طراحی آرم برند بهشت دیبا پرداخته است. این برند که نام مجموعه ی سالن آرایشی بانوان می باشد، تایپوگرافی و رنگ مورد استفاده در لوگوی آن به گونه ای انتخاب شده که با طیف مخاطبین این مجموعه همخوانی داشته باشد.

رنگ بنفش در میان خانم های جوان محبوب است زیرا بنفش به عنوان یک رنگ قدرتمند شناخته می شود و اغلب به عنوان نماد رمز و راز، سحر و جادو و ثروت در نظر گرفته می شود و به همین دلیل بیشتر اوقات شاهد استفاده از آن در محصولات زیبایی نیز هستیم.