طراحی بسته بندی زعفران 1 گرمی بیورینت

طراحی بسته بندی زعفران 1 گرمی بیورینت طراحی بسته بندی زعفران 1 گرمی صادراتی بیورینت با الهام از نقوش اصیل ایرانی و تلفیق آن با نقش گل زعفران بصورت کاملا اختصاصی برای این برند اروپایی صورت گرفته است.افكت های پس از چاپ که با صلاحديد تيم هنري گروه طراحان عرفان اجرا شده است، در عین [...]
زعفران 1 گرمی
زعفران 1 گرمی
بسته بندی زعفران ارگانیک صادراتی بیورینت
طراحی جعبه زعفران صادراتی
بسته بندی پلاستیکی زعفران ارگانیک بیورینت
بسته های 24 عددی زعفران بیورینت

طراحی بسته بندی زعفران 1 گرمی بیورینت

طراحی بسته بندی زعفران 1 گرمی صادراتی بیورینت با الهام از نقوش اصیل ایرانی و تلفیق آن با نقش گل زعفران بصورت کاملا اختصاصی برای این برند اروپایی صورت گرفته است.افكت های پس از چاپ که با صلاحديد تيم هنري گروه طراحان عرفان اجرا شده است، در عین سادگی جذابیت بسته بندی های بیورینت را دو چندان کرده است.

طراحی بسته بندی زعفران 1 گرمی صادراتی بیورینت در دو رنگ سفید و مشکی نمایانگر جلوه ی فاخر زعفران اصیل ایرانی در بازار خارجی است و بر ارزش بالای این ادویه گرانبها تاکید دارد.
همچنین با توجه به صادراتی بودن محصول، برای حفظ خواص و ماندگاری آن در طولانی مدت و جلب اطمینان مصرف کنندگان خارجی از کیفیت رشته های زعفران، از ظروف بسته بندی پلاستیکی استفاده شده است.
بسته بندی های 24 عددی بیورینت در وزن 1 گرم مناسب برای مصارف خانگی میباشد که دو نوع زعفران ارگانیک و سرگل درجه یک را شامل میشود.

برای مشاوره رایگان با مشاوران عرفان کلیک کنید.