طراحی بسته بندی پودر کاکائو هلچین

طراحی بسته بندی پودر کاکائو هلچین طراحي بسته بندي پودر كاكائو به سفارش برند هلچين توسط تیم طراحی گروه طراحان عرفان انجام شده است.‎ در امر بسته بندی موادغذایی همواره یکی از فاکتورهای مهم، حفظ ارزش های غذایی محصول است. در طراحی بسته بندی پودر کاکائو هلچین نیز کوشیده ایم تا علاوه بر ایجاد جذابیت [...]
بسته بندی پودر کاکائو
طراحی بسته بندی پودر کاکائو
طراحی بسته بندی پودر کاکائو
طراحی بسته بندی پودر کاکائو

طراحی بسته بندی پودر کاکائو هلچین

طراحي بسته بندي پودر كاكائو به سفارش برند هلچين توسط تیم طراحی گروه طراحان عرفان انجام شده است.‎ در امر بسته بندی موادغذایی همواره یکی از فاکتورهای مهم، حفظ ارزش های غذایی محصول است. در طراحی بسته بندی پودر کاکائو هلچین نیز کوشیده ایم تا علاوه بر ایجاد جذابیت های بصری، بسته بندی مطابق با استانداردهای بین المللی و بهداشتی ارائه دهیم تا پوششی مناسب برای حفظ ماندگاری عطر و طعم پودر کاکائو باشد.

برای سفارش طراحی بسته بندی شکلات کلیک کنید.

انواع بسته بندی پودر کاکائو

پودر کاکائو هلچین شامل یک بسته بندی داخلی سلفونی است که پودر کاکائو داخل آن قرار گرفته است و یک بسته بندی بیرونی که مقوایی است و طراحی روی آن انجام شده است.

جعبه مقوایی پودر کاکائو

هدف اصلی طراحی بسته بندی پودر کاکائو علاوه بر حفظ کیفیت محصول، جلب توجه مشتریان و ایجاد تمایل به خرید می‌باشد. استفاده از بسته‌بندی مقوایی با طراحی جذاب و کاربردی می‌تواند در بازاریابی و فروش محصول شما موثر باشد. مزایا استفاده از این نوع بسته بندی:

  • محافظت از محصول در برابر ضربه و فشار حمل و نقل
  • قابلیت چاپ الگو ها و پترن های متنوع روی این نوع بسته بندی
  • قابلیت استفاده از خدمات پس از چاپ
  • قیمت مناسب نسبت به سایر بسته بندی ها

پودر کاکائو هلچین در بسته بندی های 100 گرمی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

رنگ در طراحی بسته بندی پودر کاکائو

انتخاب رنگ قهوه ای در بسته بندی پودر کاکائو یادرآور محصول داخل این بسته بندی است و مصرف کنندگان سریعتر می توانند آنرا در قفسه فروشگاه ها پیدا کنند. البته ترکیب رنگ های دیگر هم برای پودر کاکائو می توانند جذاب باشند. برای مثال ترکیب رنگ سفید با رنگ قهوه‌ای تیره می‌تواند در کنار مینیمال بودن، محصول را شیک و متفاوت نشان دهد. مهمترین نکته این است که رنگ ‌های انتخاب شده هماهنگ با هویت برند شما باشند و بازتابی از طبیعت و کیفیت محصول داشته باشند. همچنین، مطمئن شوید که رنگ هایی که انتخاب می کنید قابلیت خوانایی و وضوح متن و اطلاعات روی بسته بندی وجود داشته باشد.