طراحی لوگو داریس

با توجه به اینکه کمپانی داریس بیشتر در زمینه صادرات محصولات باغی مانند میوه و خشکبار فعالیت دارد لذا طراحی لوگو داریس به صورت لاتین انجام گرفت. در طراحی تایپوگرافی داریس با تاکید تصویری بر روی حرف (مونوگرام) و استفاده سمبلیک از فرم کلاله های انار برروی این حرف تقریبا به یک لوگوی تلفیقی ( تصویری+نوشتاری) [...]
طراحی لوگو داریس


موکاپ- لوگو

با توجه به اینکه کمپانی داریس بیشتر در زمینه صادرات محصولات باغی مانند میوه و خشکبار فعالیت دارد لذا طراحی لوگو داریس به صورت لاتین انجام گرفت. در طراحی تایپوگرافی داریس با تاکید تصویری بر روی حرف (مونوگرام) و استفاده سمبلیک از فرم کلاله های انار برروی این حرف تقریبا به یک لوگوی تلفیقی ( تصویری+نوشتاری) دست پیدا کردیم. یکی از نکات مهم در طراحی لوگو مرتبط بودن فرم طراحی شده با نوع خدمت یا محصول آن کمپانی می باشد که در طراحی لوگوی داریس به خوبی رعایت گردید.
یک لوگوی خوب باید به گونه ای طراحی و ایده پردازی شود که دارای تاریخ مصرف نباشد یعنی طرح لوگوی نهایی باید بتواند تا سالهای سال در کنار رقبای جدید حرفی  برای گفتن داشته باشد و این مهم میسر نمی شود مگر با زدن اتودهای فراوان و مشق کردن!
نکته مهم دیگری که باید در طراحی لوگو و نشان رعایت کرد این است که فرم طراحی شده قابلیت اجراء با انواع متریالها در سایز های بسیار بزرگ و کوچک را نیز داشته باشد.