طراحی بسته بندی حبوبات برند دستچین

طراحی بسته بندی حبوبات امروزه حبوبات یکی از پر مصرف ترین غلات در وعده های غذایی به شمار می آید. گروه طراحان عرفان طراحی بسته بندی حبوبات ، طراحی لوگو و طراحی کاراکتر برند دستچین از افغانستان را انجام داده اند که می توانید در پست های قبلی آنها را مشاهده کنید. مواردی که طراحان [...]
طراحی بسته بندی حبوبات
packaging design
قیمت بسته بندی حبوبات

طراحی بسته بندی حبوبات

امروزه حبوبات یکی از پر مصرف ترین غلات در وعده های غذایی به شمار می آید. گروه طراحان عرفان طراحی بسته بندی حبوبات ، طراحی لوگو و طراحی کاراکتر برند دستچین از افغانستان را انجام داده اند که می توانید در پست های قبلی آنها را مشاهده کنید.

مواردی که طراحان ما در طراحی بسته بندی برند دستچین رعایت کرده اند عبارتند از:

    • استفاده از کاراکتر مرد افغان در حال انجام رقص های محلی افغانستانی برای ارتباط بیشتر جامعه هدف که مردم افغانستان هستند.
    • استفاده از بسته بندی سلفونی برای ماندگاری بیشتر
    • شفاف بودن بسته بندی سلفونی امکان نمایش محصول را برای تولید کننده فراهم می کند و همچنین به مصرف کننده این فرصت را می دهد که محصولی که میخواهد بخرد را ببیند.
    • استفاده از رنگ های پرچم این کشور مانند رنگ سبز و قرمز بر روی بسته بندی حبوبات دستچین

درباره برند دستچین

برند دستچین، برند صنایع غذایی از کشور دوست و همسایه، افغانستان، است که حبوبات و غلات گوناگون را بسته بندی و تولید می کند. فاز بعدی تولیدات این برند ادویجات است و می توان انتظار تولید محصولات متنوعی را در آینده از این برند داشت.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان گروه طراحان عرفان و تعیین قیمت طراحی بسته بندی حبوبات  کلیک کنید.

هم چنین برای دیدن نمونه کار های تخصصی ما می توانید از صفحه نمونه کار های ما دیدن کنید.