طراحی لوگو برند دستچین

https://erfangroup.com/wp-content/uploads/2021/07/Dastchin.mp4   طراحی لوگو اسم گروه طراحان عرفان طراحی لوگو برند دستچین از افغانستان را با ترکیب سبک لوگوتایپ و پیکتوگرام انجام دادند. در ساخت این لوگوتایپ، نکات قابل توجهی وجود دارد که طراحان ما با توجه به آنها، این لوگو را طراحی کردند. لوگوتایپ لوگوی برند دستچین یک لوگو ترکیبی از لوگوتایپ و پیکتوگرام [...]
لوگوتایپ
طراحی لوگو اسم
طراحی لوگوی اسم برند دستچین
لوگو پیکتوگرام برند دستچین

 

طراحی لوگو اسم

گروه طراحان عرفان طراحی لوگو برند دستچین از افغانستان را با ترکیب سبک لوگوتایپ و پیکتوگرام انجام دادند. در ساخت این لوگوتایپ، نکات قابل توجهی وجود دارد که طراحان ما با توجه به آنها، این لوگو را طراحی کردند.

لوگوتایپ

لوگوی برند دستچین یک لوگو ترکیبی از لوگوتایپ و پیکتوگرام است. نکاتی که در طراحی این لوگو به آنها توجه کردیم عبارتند از:

    • انتخاب لوگوتایپ برای برند دستچین جهت شناخت بیشتر نزد مخاطبان
    • از آنجا که لوگوتایپ سبب ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطب می شود، تصمیم گرفتیم در طراحی لوگو اسم این برند از لوگوتایپ استفاده کنیم.
    • همانطور که از نام این برند پیداست، محصولات آن که عموما حبوبات و غلات هستند به صورت دستچین برداشت می شوند. بنابراین ، از تصویر دستی در حال برداشت خوشه استفاده کردیم تا بر دستچین و با کیفیت بودن محصولات تاکید کنیم.

طراحی لوگو حرفه ای و پالت رنگ

در طراحی لوگو، پالت رنگ بسیار اهمیت دارد ؛ زیرا انتخاب رنگ های جذاب و همزمان مرتبط، می تواند نگاه مصرف کنندگان را به خود جلب کند. برای ارتباط بین محصولات برند دستچین و طراحی لوگو آن، از رنگ های طیف سبز استفاده کردیم. دلیل این انتخاب، نشان دادن ارتباط بین محصولات تولید شده که حبوبات و ادویجات هستند با طبیعت است. زیرا رنگ سبز نماد طبیعت و طراوت است.

درباره برند دستچین

برند دستچین ، برند صنایع غذایی از کشور دوست و همسایه افغانستان است که حبوبات و غلات گوناگون را تولید می کند. فاز بعدی تولیدات این برند ادویجات است و می توان انتظار تولید محصولات متنوعی را در آینده از آن داشت.

طراحی بسته بندی حبوبات، طراحی لوگو و طراحی کاراکتر این برند به گروه طراحان عرفان سپرده شد. برای دیدن نمونه کار های بیشتر مجموعه ما کلیک کنید.

آیا شما به راحتی توانستید با طراحی لوگو برند دستچین ارتباط برقرار کنید؟

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.