طراحی بستنی لیوانی داتیس

 بستنی لیوانی داتیس در طراحی بسته بندی لیوانی بستنی داتیس، گروه طراحان عرفان بیش از چهل مدل اتود را برای بسته بندی های مختلف این برند از جمله بسته بندی بستنی سلفونی، بستنی لیوانی و طراحی جعبه مادر را انجام دادند. با بسته بندی سفارشی که فقط برای محصول شما طراحی شده است، شخصیت محصول [...]
طراحی بسته بندی بستنی لیوانی

بسته بندی بستنی زعفرانی

 بستنی لیوانی داتیس

در طراحی بسته بندی لیوانی بستنی داتیس، گروه طراحان عرفان بیش از چهل مدل اتود را برای بسته بندی های مختلف این برند از جمله بسته بندی بستنی سلفونی، بستنی لیوانی و طراحی جعبه مادر را انجام دادند.

با بسته بندی سفارشی که فقط برای محصول شما طراحی شده است، شخصیت محصول خود را به رخ بکشید.

به ایده نیاز دارید؟ ما چند نمونه شگفت انگیز از طراحی بسته بندی که توسط گروه طراحان عرفان طراحی شده است را جمع آوری کرده ایم که می توانید کلیک کنید و آنها را ببینید. از همین حالا برای طرح دلخواهتان الهام بگیرید و سفارش بسته بندی محصول خود را ثبت کنید.

طراحی بستنی لیوانی

در طراحی بستنی لیوانی داتیس سعی کردیم تا از طرح های چشم نواز و رنگ های هماهنگ با طعم همان بستنی استفاده کنیم.

مجموعه ما با رعایت اصول مهم طراحی از جمله خلاقیت، جذابیت، متفاوت بودن، حس برتری محصول و فروش و بازاریابی، بسته بندی بستنی داتیس را طراحی و ایده پردازی کردند.

درباره بستنی داتیس

کارخانه داتیس تنها تولید کننده بستنی در شهرستان بروجن در استان چهار محال و بختیاری است. نکته قابل توجه این است که روزانه 36 تن بستنی بر پایه انواع میوه ها و طعم های مختلف در این کارخانه تولید و بیش از بیست مدل بستنی به سراسر کشور ارسال می شود.

هم چنین برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.