طراحی بسته بندی بستنی داتیس

طراحی بسته بندی سلفونی بستنی درطراحی  بسته بندی بستنی داتیس ، گروه طراحان عرفان بیش از چهل مدل اتود و طرح های مختلف را برای این برند انجام دادند. مجموعه ما با رعایت اصول مهم طراحی از جمله خلاقیت ، جذابیت ، متفاوت بودن ، حس برتری محصول و فروش و بازاریابی بسته بندی بستنی [...]
طراحی بسته بندی بستنی
طراحی بسته بندی بستنی هندوانه ای

طراحی بسته بندی سلفونی بستنی

درطراحی  بسته بندی بستنی داتیس ، گروه طراحان عرفان بیش از چهل مدل اتود و طرح های مختلف را برای این برند انجام دادند.

مجموعه ما با رعایت اصول مهم طراحی از جمله خلاقیت ، جذابیت ، متفاوت بودن ، حس برتری محصول و فروش و بازاریابی بسته بندی بستنی داتیس را طراحی و ایده پردازی کردند.

از نکات مهمی که در طراحی تمامی بسته بندی های داتیس به آن توجه کردیم ، انتقال حس شادی و خوشحالی به مصرف کننده بود. بنابراین از رنگ های شاد و جذاب و طراحی های کودکانه و همزمان زیبا استفاده کردیم.

طراحی بستنی قیفی و هندوانه ای

    • در طراحی بسته بندی بستنی قیفی از فضای کهکشان و آسمان برای ایجاد حس ماورایی بودن و قابلیت ارتباط کودکان و نوجوانان با آن ، استفاده کردیم.
    • تصویرسازی محصول در قالب کهکشان پتانسیل بسیار عالی و جذابیت فراوانی برای تبلیغات محیطی و بیلبورد ها دارد.
    • با توجه به عظمت و بزرگی کهکشان ،در مشتری حس برتری محصول داتیس نسبت به سایر رقبا ایجاد می شود.
    • استفاده از طرح های کهکشانی که به عنوان ناشناخته ترین آفریده هستی شناخته می شود سبب ایحاد حس کنجکاوی در کودکان و حتی بزرگسالان می شود و آنها را برای خرید این محصول بیشتر ترغیب می کند.
    • بی انتها بودن کهکشان ، راه را برای تولید محصولات خاص و متفاوت در آینده و ایجاد بازار جدید هموار می کند.

درباره بستنی داتیس

کارخانه داتیس تنها تولید کننده بستنی در شهرستان بروجن در استان چهار محال و بختیاری است. نکته قابل توجه این است که روزانه 36 تن بستنی بر پایه انواع میوه ها و طعم های مختلف در این کارخانه تولید و بیش از بیست مدل بستنی به سراسر کشور ارسال می شود.

 

در طراحی بسته بندی بستنی داتیس چه چیزی نظر شما را جلب کرد؟ برایمان بنویسید!

هم چنین برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه کار های دیگر گروه طراحان عرفان کلیک کنید.