طراحی بسته بندی بستنی برند داتیس

طراحی بسته بندی بستنی داتیس طراحی بسته بندی بستنی خاص و جذاب یعنی موفقیت و اثر گذاری در ذهن مصرف کننده فعلی و جذب مشتریان بالقوه، تفکری که بسته بندی فقط محافظ محتویات درون خود است و بسته بندی یک محصول را دور ریختنی می دانستند در دنیای تجارت امروز منسوخ شده است، با رشد [...]
بسته بندی بستنی طالبی
بسته بندی بستنی طالبی داتیس
بسته بندی بستنی طالبی

طراحی بسته بندی بستنی داتیس

طراحی بسته بندی بستنی خاص و جذاب یعنی موفقیت و اثر گذاری در ذهن مصرف کننده فعلی و جذب مشتریان بالقوه، تفکری که بسته بندی فقط محافظ محتویات درون خود است و بسته بندی یک محصول را دور ریختنی می دانستند در دنیای تجارت امروز منسوخ شده است، با رشد و توسعه ی عرضه و تقاضا و ایجاد رقابت در دنیای کسب و کار امروز در مواردی حتی به بسته بندی بیش از محتوا درونش اهمیت می دهند.

در طراحی بسته بندی بستنی داتیس با وجود طعم های متنوع و بسته بندی های متنوع  30 اتود برای محصولات این کارخانه زده شد و در نهایت با اعمال نظر کارفرما طرح های فوق اجرا شد.
کارخانه داتیس تنها تولید کننده بستنی  در استان چهارمحال و بختیاری شهرستان بروجن است و بخش قابل توجهی از بازار  کشور را تامین میکند.

نکته قابل توجه این است که روزانه 36 تن بستنی تولید بر پایه انواع میوه ای با طعم های وانیلی، زعفران و شکلات کاکائو در این کارخانه تولید میشود و به سراسر کشور بیش از 20 مدل بستنی را ارسال میشود.