طراحی لوگو برند بستنی داتیس

به صورت کلی طراحی لوگو به تنهایی یکی از تخصصی ترین موارد طراحی گرافیک می باشد که می تواند در آینده کاری یک برند، نقش پررنگی را ایفا نماید. حال اگر شرکت سفارش دهنده دارای شغلی خاص باشد که وظیفه طراح بسیار سنگین تر خواهد بود . صنایع لبنی داتیس که به تازگی یک خط [...]
طراحی لوگو بستنی داتیس


نمونه لوگو داتیس

به صورت کلی طراحی لوگو به تنهایی یکی از تخصصی ترین موارد طراحی گرافیک می باشد که می تواند در آینده کاری یک برند، نقش پررنگی را ایفا نماید.
حال اگر شرکت سفارش دهنده دارای شغلی خاص باشد که وظیفه طراح بسیار سنگین تر خواهد بود .
صنایع لبنی داتیس که به تازگی یک خط تولید کامل بستنی در استان اصفهان راه اندازی نموده است یکی از مشتریان جدیدی به شمار می اید که کلیه مباحث طراحی و مشاوره تبلیغاتی را به گروه طراحان عرفان سپرده است.
با توجه به اینکه محصول بستنی یک محصول فانتزی و معمولا خوشمزه می باشد و همچنین نسل جوان و کودکان بیشترین طرفدار این نوع محصولات می باشند لذا در طراحی فرم لوگو بستنی داتیس اولا سعی گردید لوگویی خوانا طراحی شود و در مرحله بعد از فرم های بسیار ساده و در عین حال روان و فانتزی استفاده گردید تا نوشته لوگو بستنی داتیس ارتباطی با فرم خود محصول بستنی نیز داشته باشد.

در مرحله سوم با توجه به اینکه نوشته لوگوی داتیس به تنهایی نمی تواند تاثیر زیادی برروی بسته های سلفونی بستنی یا دیگر محصولات داشته باشد لذا با تصمیم تیم طراحی و با قرار دادن تایپوگرافی داخل یک کادر به قدرت تاثیرگذاری و همخوانی لوگو افزوده شد.

استفاده از فرمهای منحنی و ملایم و رنگهای خوراکی و اشتها آور در طراحی لوگو بستنی داتیس ، باعث کمک به برقراری ارتباط بین مخاطب و برند مربوطه شده است.