رد کردن لینک ها

طراحی لوگو مجموعه گیاه مارکت

درباره گیاه مارکت

مجموعه گیاه مارکت وب سایت فروشگاهی است که در سال 1395 فعالیت خود را در بخش تولید محصولاتی همچون سبزیجات و میوه های خشک ، زعفران ایرانی و ادویجات شروع کرد و اکنون محصولات خود را بطور عمده برای مصارف داخلی و خارجی تولید می کند. گروه طراحان عرفان با در نظر گرفتن خواسته های این مجموعه ، طراحی و ایده پردازی لوگو را برای آن ها انجام داده اند.

طراحی لوگو و پالت رنگ

 در طراحی لوگو ، پالت رنگ مناسب یکی از تأثیر گذارترین گزینه هایی است که می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری کمک کند.

گروه طراحان عرفان با توجه به اینکه گیاه مارکت وب سایتی برای فروش انواع سبزیجات است ، تلاش کردند تا در طراحی لوگو آن از رنگ هایی استفاده کنند که نشان دهنده طبیعت باشد.

ما در تعیین هویت بصری لوگو مجموعه گیاه مارکت ، با ترکیب کردن طیف های مختلفی از رنگ سبز که نماد طبیعت است تلاش کردیم تا مخاطب با دیدن این لوگو ، به یاد طبیعت و هدف گیاه مارکت که فروش محصولات گیاهی است ، بیوفتد.

رنگ 89FF3F : این رنگ ، یک سایه رنگ روشن از رنگ سبز است.

رنگ 00A49A : این رنگ ، سایه رنگ تیره ای از رنگ فیروزه ای است.

این دو رنگ هر دو بر رابطه به طبیعت تاکید می کنند و مصرف کننده با نگاه کردن به طراحی لوگو مجموعه گیاه مارکت به راحتی متوجه می شود که محصولاتی که در این وب سایت به فروش می رسد ، به طبیعت و گیاهان مرتبط است.

 هم چنین در تایپوگرافی این لوگو دوباره سعی کردیم تا به سادگی ، طبیعت و گیاهان را در قالب حروف نشان دهیم.

شما چه چیزی را در طراحی لوگو مجموعه گیاه مارکت دوست دارید؟ برایمان بنویسید!

هم چنین برای دیدن نمونه کار های دیگر ما کلیک کنید.

نمونه کارهای مرتبط