طراحی لوگو مجموعه دهکده تندرستی

طراحی لوگو دهکده تندرستی در طراحی لوگو نکات بسیار حساسی وجود دارد که اگر قبل از طراحی با دقت بررسی نگردد قطعا به یک طرح خوب و حرفه ای منجر نخواهد شد. دهکده تندرستی یکی از مشتریان تازه تاسیس و خوش فکر گروه طراحان عرفان می باشد که جهت شروع فعالیت خود در وهله اول [...]
لوگو دهکده تندرستی
طراحی لوگو دهکده تندرستی
لوگو دهکده تندرستی
نمونه طراحی لوگو مجموعه سلامتی
لوگو دهکده تندرستی
نمونه آرم مجموعه تندرستی

طراحی لوگو دهکده تندرستی

در طراحی لوگو نکات بسیار حساسی وجود دارد که اگر قبل از طراحی با دقت بررسی نگردد قطعا به یک طرح خوب و حرفه ای منجر نخواهد شد. دهکده تندرستی یکی از مشتریان تازه تاسیس و خوش فکر گروه طراحان عرفان می باشد که جهت شروع فعالیت خود در وهله اول سفارش طراحی آرم را داشتند. با توجه به نوع خدمات این مجموعه و مخاطب جوان و پر انرژی و معمولا لوکسی که دارد، به یک لوگو پر انرژی، خاص و متمایز نیاز داشت.

تیم طراحی نیز با مطالعه دقیق خدمات این مجموعه و همچنین دایره مخاطبانش و هماهنگی با مشتری اقدام به طراحی آرم این برند با استفاده از حرف اول کلمات انگلیسی Health و Village  کرد که در نهایت به طرح فوق انجامید. انتزاعی کردن حروف انگلیسی و در نهایت قراردادن در فرم مثلثِ برعکس به خاص بودن و همچنین سرزنده و پر انرژی بودن این طراحی لوگو کمک شایانی کرده است.