طراحی بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب گروه طراحان عرفان بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب و طراحی لوگو را برای این برند با رعایت اصول طراحی و خلاقیت، ایده پردازی و طراحی کردند. استفاده از افکت های مربوط به خدمات پس از چاپ از نقاط قوت و متمایز طراحی و اجرای بسته بندی های این برند [...]
طراحی بسته بندی زعفران صادراتی


طراحی و ساخت لوگو زعفران

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب

گروه طراحان عرفان بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب و طراحی لوگو را برای این برند با رعایت اصول طراحی و خلاقیت، ایده پردازی و طراحی کردند. استفاده از افکت های مربوط به خدمات پس از چاپ از نقاط قوت و متمایز طراحی و اجرای بسته بندی های این برند می باشد.

بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب در سه وزن پر فروش 1، 2.3 و 4.6 گرمی که مناسب صادرات هستند، به پیشنهاد مشاوران ما اجرا شده اند.

يكي از چالش‌ها و مزيت‌های رقابتی در طراحی اين بسته بندی، استفاده درست و حرفه ای ( بيش از ٩٠٪؜ ) از خدمات پس از چاپ مانند افكت نقره كوب، افكت قرمزكوب و برجسته سازی و… می‌باشد كه با توجه به بازار اشباع زعفران و گرانقدر بودن این طلای سرخ، تيم طراحی در شروع اين پروژه در نظر گرفته است.

طراحی لوگو زعفران

طراحی لوگو مناسب یکی از تأثیرگذارترین گزینه هایی است که می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری کمک کند.

از نکات حائز اهمیت در طراحی لوگوتایپ برای یک برند با هدف صادرات، درنظر گرفتن یک لوگوتایپ دو زبانه مطابق با استانداردها و متد های جهانی است تا در جهت تحقق برندینگ به وسیله پیروی از سبک مینیمال، نقش پراهمیتی را ایفا کند.

درباره برند زعفران ایرساناب

برند زعفران ایرساناب از مجموعه های تازه تاسیس می باشد که از شهر بجنورد در خراسان شمالی فعالیت خود را آغاز کرده اند. بازار مورد نظر این برند صادرات است که گاهی هم در بازار داخلی در زمینه فروش زعفران فعالیت می کند.

برای دیدن نمونه کار های بیشتر مجموعه ما کلیک کنید.

آیا شما به راحتی توانستید با طراحی لوگو برند ایرساناب ارتباط برقرار کنید؟  نظر شما درباره بسته بندی زعفران صادراتی ایرساناب چیست؟

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.