طراحی بسته بندی چای جهان زعفران

طراحی بسته بندی چای جهان زعفران در طراحی بسته بندی چای شرکت جهان زعفران سعی شده از تصویرسازی زن ایرانی با رعایت فرهنگ و نحوه زندگی مردم در ایران قدیم استفاده شود و با بهترین کیفیت از لحاظ خدمات چاپ ، طلاکوب و صحافی وارد بازار شود. عوامل تاثیرگذار بر جذابیت یک پکجینگ می تواند [...]
طراحی بسته بندی چای
طراحی بسته بندی چای جهان زعفران
طراحی بسته بندی چای
طراحی بسته چای
طراحی بسته بندی محصولات جهان زعفران
بسته بندی چای جهان زعفران

طراحی بسته بندی چای جهان زعفران

در طراحی بسته بندی چای شرکت جهان زعفران سعی شده از تصویرسازی زن ایرانی با رعایت فرهنگ و نحوه زندگی مردم در ایران قدیم استفاده شود و با بهترین کیفیت از لحاظ خدمات چاپ ، طلاکوب و صحافی وارد بازار شود. عوامل تاثیرگذار بر جذابیت یک پکجینگ می تواند عکس، مسکات و جنس آن باشد. عکس و طرح روی بسته  به فهم مشتری از محتویات درونی بسته کمک می کند. لوگو و رنگ پکجینگ نیز از جمله مکمل های مهمی هستند که در هنر بسته بندی نقش حیاتی دارند.

گفتنی ست که یک بسته بندی خوب با طراحی، چاپ و جنس منحصر به فردش می تواند در بالا بردن فروش کالای تولیدی اهمیت داشته باشد. کما اینکه یک پکجینگ خوب می تواند به سهولت حمل و نقل نیز کمک کند. هنر طراحی بسته بندی از جمله زیرشاخه های مهم هنر طراحی و تبلیغات است. چرا که هرگونه ضعف و کم کاری در این مورد می تواند به دیده نشدن محصول در مقابل رقبا منجر شود و دیگر تبلیغات کالا را نیز تحت الشعاع قرار دهد.

پکجینگ از اولین مواردی ست که مشتری در انتخاب محصول به آن دقت می کند. یک بسته  جذاب می تواند به جلب نظر مخاطب در انتخاب یک برند جدید در بین هزاران برند نام آشنا نیز کمک کند.