طراحی بسته بندی محصولات غذایی خورشید

طراحی بسته بندی فست فود خورشید طراحی بسته بندی محصولات بخش مهمي از روند بازاریابی و بازارسازي است و گروه طراحان عرفان قبل از شروع به طراحی، تحقیق جامعی در مورد نوع محصول، سلیقه، عادات مشتریان و همچنین رقبا انجام مي دهد. در نهايت طراحي و اجراء بسته هاي فست فود خورشيد نيز با يك [...]
طراحی بسته بندی فست فودطراحی منحصربفرد بسته بندی

طراحی بسته بندی فست فود خورشید

طراحی بسته بندی محصولات بخش مهمي از روند بازاریابی و بازارسازي است و گروه طراحان عرفان قبل از شروع به طراحی، تحقیق جامعی در مورد نوع محصول، سلیقه، عادات مشتریان و همچنین رقبا انجام مي دهد.

در نهايت طراحي و اجراء بسته هاي فست فود خورشيد نيز با يك ايده خاص و تصويرسازي هاي خطي طراحي و پیاده سازی شده است تا بسته بندی متفاوت را به دست مخاطبانش رسانده و آنها به راحتي از كنار بسته ها عبور نکنند و برند خورشید در ذهنشان باقی بماند.
با توجه به رشد روز افزون مصرف فست فود در کشور و پیشرفت این صنعت ، کارآفرینان مختلفی جلب سرمایه گذاری در فست فود های مختلف در کشور گردیده اند که هر کدام با  کارهای مختلف سعی در ایجاد تمایز در کنار رقبای خود دارند.

یکی از راههایی که میتواند به شدت در این عرصه کمک حال مدیران فست فود باشد، سرمایه گذاری در بخش تبلیغات فست فود هست که می تواند در ایجاد انگیزه بر روی مخاطبان خود تاثیر زیادی داشته باشد تا آنها را تبدیل به یک مشتری وفادار نماید .

فست فود خورشید نیز با استفاده از تجربه و تخصص گروه طراحان عرفان کلیه مباحث تبلیغاتی و مشاوره و … خود را به بهترین شکل انجام داده است. یکی از اصلی ترین چالشهای این پروژه این بود که چطور می توانیم با یک طراحی ساده و خاص بر روی فرم جعبه پیتزا یا در کل هویت این فست فود، ایجاد تمایز و نو آوری داشته باشیم؟
لذا با تصویر سازی های ساده و خلاقانه مجموعه پیش رو خلق گردید که با توجه به بازخوردهایی که گرفته شد، بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

طراحی کلیه منوهای فست فود، طراحی جعبه پیتزا خانواده، طراحی جعبه پیتزا دو نفره، طراحی جعبه جهت انواع مرغ کنتاکی، طراحی جعبه سیب زمینی سرخ کرده، طراحی کارکتر اختصاصی فست فود خورشید، طراحی وب سایت فست فود، طراحی تابلو سر درب فست فود، طراحی سافت باکس پیکهای موتوری فست فود و … از جمله کارهایی بود که توسط گروه طراحان عرفان انجام پذیرفت.