طراحی لوگو زعفران ناجی

طراحی لوگو زعفران ناجی .در طراحی لوگو برند زعفران ناجی سعی کردیم خوانا بودن نام ناجی را اولویت کار خود قرار دهیم. این لوگو همزمان مینیمال و زیباست و تلفیقی از لوگو تایپوگرافی و پیکتوگرام است. از آنجا که کم یا زیاد شدن فاصله ها و ضخامت های خطوط می تواند تاثیر بصری بسیار زیادی [...]
طراحی لوگو زعفران ناجی
طراحی لوگو زعفران صادراتی

طراحی لوگو زعفران ناجی

.در طراحی لوگو برند زعفران ناجی سعی کردیم خوانا بودن نام ناجی را اولویت کار خود قرار دهیم. این لوگو همزمان مینیمال و زیباست و تلفیقی از لوگو تایپوگرافی و پیکتوگرام است.

از آنجا که کم یا زیاد شدن فاصله ها و ضخامت های خطوط می تواند تاثیر بصری بسیار زیادی بر روی لوگو داشته باشد، ضخامت حروف و فاصله ی خط ها حائز اهمیت است.

لوگو تایپ و پیکتوگرام

با توجه به اینکه محصولات برند ناجی زعفران است، با ترکیب کردن دو نوع لوگو پیکتوگرام (تصویری) و لوگو تایپوگرافی و استفاده از نقش زعفران به خوبی بر روی این محصول با ارزش تمرکز کردیم. همچنین، رنگ قرمز را برای لوگوی این برند انتخاب کردیم که دوباره یادآور ماهیت زعفران است.

درباره برند زعفران ناجی

برند زعفران ناجی، از کشور دوست و همسایه افغانستان است که تمرکز خود را بر روی تولید محصول ارگانیک زعفران گذاشته است. از آنجا که در سالهای اخیر زعفران افغانستان بسیار مورد توجه دنیا قرار گرفته است، گروه طراحان عرفان همواره تلاش کرده است تا طراحی لوگو و طراحی بسته بندی متفاوتی را برای این برند ایده پردازی و اجرا کند تا به شناخته تر شدن و تمایز آن کمک کند.

علاوه بر طراحی لوگو زعفران ناجی، گروه طراحان عرفان مشاوره تبلیغاتی و طراحی بسته بندی های زعفران ناجی است که می توانید در پست های بعدی مشاهده کنید.

در طراحی لوگو زعفران ناجی چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرد؟ برایمان بنویسید.

برای دیدن دیگر نمونه کار های زعفران و دریافت مشاوره رایگان با گروه طراحان عرفان کلیک کنید.