بسته بندی لاکچری زعفران صادراتی ناجی

بسته بندی لاکچری زعفران صادراتی ناجی بسته بندی پلی کریستال ، یکی از بهترین انواع بسته بندی زعفران است که در میان صادر کنندگان زعفران در افغانستان بسیار محبوبیت دارد . با انتخاب بسته بندی پلی کریستال برای زعفران صادراتی ناجی که ظاهری شفاف دارد ، تصویری چشم نواز از زعفران ایجاد کردیم که در [...]
طراحی بسته بندی لاکچری زعفران


بسته بندی لاکچری زعفران
طراحی بسته بندی
بسته بندی زعفران صادراتی

بسته بندی لاکچری زعفران صادراتی ناجی

بسته بندی پلی کریستال ، یکی از بهترین انواع بسته بندی زعفران است که در میان صادر کنندگان زعفران در افغانستان بسیار محبوبیت دارد . با انتخاب بسته بندی پلی کریستال برای زعفران صادراتی ناجی که ظاهری شفاف دارد ، تصویری چشم نواز از زعفران ایجاد کردیم که در کنار زیبایی ، اعتماد مشتریان را افزایش می دهد.

داخل این جعبه ها ، زعفران در ظرف پلی کریستالی قرار گرفته است که از زعفران سرگل نگهداری می کند. ظروف پلی کریستال ، در کنار حفاظت از زعفران ، مقرون به صرفه تر از دیگر بسته بندی ها  هستند و امروزه در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب هستند و به عنوان یکی از انواع بسته بندی لاکچری زعفران به حساب می آید.

طرح گل های زعفران چاپ شده بر روی بسته بندی های این برند، به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای برند زعفران ناجی تصویر سازی شده است که با نظرات حرفه ای طراحان ما ، افکت های مورد نیاز پس از چاپ بر روی آن قرار گرفته است تا جذابیت این گل را چند برابر کند.

از تکنیک های چاپ استفاده شده در طراحی این بسته بندی می توان به چاپ طلاکوب ، برجسته سازی و UV موضعی اشاره کنیم که توانسته به زیبا تر شدن این بسته کمک شایانی داشته باشد.

با مشاوره  ما در بحث زعفران ، بسته بندی های برند زعفران ناجی در چهار وزن پر فروش 1، 2 ، 3 و 5 گرمی که مناسب صادرات هستند اجرا شده است.

این بسته بندی ها در دو رنگ مشکی و سفید اجرا شده اند که در ترکیب با رنگ های قرمز و طلایی ضمن دوچندان کردن جذابیت ظاهری این بسته ها ، به محصول ارزشمند زعفران اشاره دارند.

درباره برند زعفران ناجی

برند زعفران ناجی، از کشور دوست و همسایه افغانستان است که تمرکز خود را بر روی تولید محصول ارگانیک زعفران گذاشته است و محصولات خود را به نقاط مختلف جهان صادر می کند. از آنجا که در سالهای اخیر زعفران افغانستان بسیار مورد توجه دنیا قرار گرفته است، طراحان ما همواره تلاش کرده است تا طراحی لوگو و طراحی بسته بندی متفاوتی را برای این برند ایده پردازی و اجرا کند تا به شناخته تر شدن و متفاوت بودن آن کمک کند.

علاوه بر طراحی بسته بندی لاکچری زعفران ناجی، گروه طراحان عرفان مشاوره تبلیغاتی و طراحی لوگو این برند را اجرا کرده است که می توانید در پست های بعدی مشاهده کنید.

در طراحی بسته بندی لاکچری زعفران  ناجی چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرد؟ برایمان بنویسید.

برای دیدن دیگر نمونه کار های زعفران و انواع بسته بندی لاکچری زعفران و همچنین دریافت مشاوره رایگان با گروه طراحان عرفان کلیک کنید.