طراحی بسته بندی زعفران صادراتی ناجی

بسته بندی زعفران صادراتی ناجی با توجه به اینکه رایج ترین ظروف بسته بندی زعفران در کشور افغانستان ظروف پلی کریستال و فلزی هستند، سعی کردیم تا با طراحی و اجرای بسته بندی پاکتی و ارائه خدمات پس از چاپ، طراحی بسته بندی  زعفران صادراتی ناجی را از سایر رقبای افغان خود تمایز دهیم.   [...]
بسته بندی زعفران صادراتی

بسته بندی زعفران صادراتی

طراحی بسته بندی زعفران


طراحی بسته بندی زعفران در مشهد

بسته بندی زعفران صادراتی ناجی

با توجه به اینکه رایج ترین ظروف بسته بندی زعفران در کشور افغانستان ظروف پلی کریستال و فلزی هستند، سعی کردیم تا با طراحی و اجرای بسته بندی پاکتی و ارائه خدمات پس از چاپ، طراحی بسته بندی  زعفران صادراتی ناجی را از سایر رقبای افغان خود تمایز دهیم.

 

با مشاوره گروه طراحان عرفان در بحث زعفران، بسته بندی زعفران صادراتی  ناجی در چهار وزن پر فروش 1، 2 ، 3 و 5 گرمی که مناسب صادرات هستند اجرا شده است.

این بسته بندی ها در سه رنگ طلایی ، بنفش و قرمز اجرا شده اند که هر سه این رنگ ها ، به محصول ارزشمند زعفران اشاره دارند.

همچنین افکتهای پس از چاپ بکار رفته روی این بسته بندی ها مانند یووی موضعی یا برجسته سازی قسمت هایی از طرح بسته بندی ، توانسته به زیبا تر شدن این بسته کمک شایانی داشته باشد.

 

درباره برند زعفران ناجی

برند زعفران ناجی، از کشور دوست و همسایه افغانستان است که تمرکز خود را بر روی تولید محصول ارگانیک زعفران گذاشته است. از آنجا که در سالهای اخیر زعفران افغانستان بسیار مورد توجه دنیا قرار گرفته است، گروه طراحان عرفان همواره تلاش کرده است تا طراحی لوگو و طراحی بسته بندی متفاوتی را برای این برند ایده پردازی و اجرا کند تا به شناخته تر شدن و متفاوت بودن آن کمک کند.

علاوه بر طراحی بسیته بندی زعفران صادراتی ناجی، گروه طراحان عرفان مشاوره تبلیغاتی و طراحی لوگو این برند را اجرا کرده است که می توانید در پست های بعدی مشاهده کنید.

در طراحی بسته بندی زعفران صادراتی ناجی چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرد؟ برایمان بنویسید.

برای دیدن دیگر نمونه کار های زعفران و دریافت مشاوره رایگان با گروه طراحان عرفان کلیک کنید.