طراحی لوگو صنایع غذایی نامی

طراحی لوگو صنایع غذایی نامی طراحی لوگو صنایع غذایی ترکیبی از لوگوتایپ و لوگو تصویری است. لوگو باید خیلی زود پیام برند را به مخاطب منتقل کند و بتواند با خریدار محصولات ارتباط برقرار کند. برای شناخته تر شدن برند نامی ایستا، نام این برند را را پایین تصویر یک برگ سبز قرار دادیم. برگ […]

طراحی لوگو صنایع غذایی
طراحی لوگو صنایع غذایی
طراحی لوگو مواد غذایی
طراحی لوگو مواد غذایی
طراحی لوگو مواد غذایی
طراحی لوگو حرفه ای
طراحی لوگو حرفه ای
طراحی لوگو مواد غذایی

طراحی لوگو صنایع غذایی نامی

طراحی لوگو صنایع غذایی ترکیبی از لوگوتایپ و لوگو تصویری است. لوگو باید خیلی زود پیام برند را به مخاطب منتقل کند و بتواند با خریدار محصولات ارتباط برقرار کند. برای شناخته تر شدن برند نامی ایستا، نام این برند را را پایین تصویر یک برگ سبز قرار دادیم. برگ نماد ارگانیک بودن محصولات و کسب و کار برند نامی است که با انتخاب رنگ سبز  بر این مسئله تاکید کردیم.

همچنین از آنجا که این برند محصولات مختلفی از جمله زعفران تولید می کند، طراحی لوگو آن باید به گونه ای انجام می شد که روی بسته بندی های مختلف قابل چاپ باشد.

اهمیت طراحی لوگو صنایع غذایی

صنایع غذایی از جمله کسب و کار هایی است که از گذشته تاکنون پر رونق بوده و روز به روز به تعداد کسب و کار های آن افزوده می شود. بنابراین تمایز در میان این همه رقیب تنها به کیفیت محصولات بسنده نمی کند و باید ظاهر ارائه ای که از برند خود می کنید هم متفاوت باشد.

پالت رنگ طراحی لوگو

در طراحی لوگو صنایع غذایی باید دنبال رنگ هایی باشیم که در طبیعت وجود دارند. رنگ‌های قرمز، زرد، سبز و نارنجی همگی انتخاب‌های بسیار خوبی برای طراحی لوگو صنایع غذایی هستند. اما هنگام انتخاب رنگ لوگو باید به رنگ لوگو رقبای خود توجه کنید تا در نهایت طرح انتخابی شما شبیه دیگران نشده باشد.

می توانید نمونه کار های طراحی لوگو مواد غذایی دیگر را که ما طراحی کرده ایم اینجا ببینید.