طراحی بسته بندی زعفران نیولایف

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی نیولایف برند زعفران صادراتی نیولایف با تمرکز بر تایپوگرافی، اورجینال بودن زعفران برند خود را مورد تاکید قرار داده است. بدین منظور از خدمات پس از چاپ مانند افكت يووی موضعي ، طلاكوب ، برجسته سازي و … بهره گرفته ایم. لذا طلاکوب اعمال شده بر روی بسته بندی نشانگر […]

زعفران صادراتی نیولایف
طراحی بسته بندی زعفران
بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی نیولایف

برند زعفران صادراتی نیولایف با تمرکز بر تایپوگرافی، اورجینال بودن زعفران برند خود را مورد تاکید قرار داده است. بدین منظور از خدمات پس از چاپ مانند افكت يووی موضعي ، طلاكوب ، برجسته سازي و … بهره گرفته ایم. لذا طلاکوب اعمال شده بر روی بسته بندی نشانگر ماهیت ارزشمند این محصول است و جلوه ی نفیس آن اشاره به زعفران هم نیز دارد.

همچنین، پنجره ای در بسته بندی تعبیه شده تا ماهیت و کیفیت محصولات این برند هرچه بیشتر و راحتتر به چشم بیاید و موجب جلب اطمینان از سوی خریداران باشد. در این بسته بندی، چرخش و رقص فونت زیبای زعفران، نقش موثری در ایجاد اثر قفسه ای ایفا کرده است و خریداران این محصول در سراسر جهان متوجه خاستگاه و اصالت محصولات این برند خواهند شد.

 انتخاب فرم زعفران پاکتی صرفه اقتصادی بالایی دارد و این امکان را میدهد تا  به لحاظ ابعادی منعطف باشد. بنابراین برند نیولایف از بابت اضافه کردن وزن و ابعاد، هیچگونه نگرانی درمورد انسجام هویت نخواهد داشت.

 

در طراحی بسته بندی زعفران صادراتی نیولایف چه چیزی توجه شما را جلب کرد؟

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان گروه طراحان عرفان کلیک کنید.

هم چنین برای دیدن نمونه کار های بیشتر گروه طراحان عرفان کلیک کنید.