طراحی لوگو ماسک اُکسی پک

طراحی لوگو ماسک اُکسی پک طراحی لوگو، به دلیل اینکه یک برند قرار هست بر پایه این لوگو و نشان تا سالهای طولانی شناخته شود، یکی از حساس ترین خدمات در طراحی گرافیک می باشد و یکی از شاخصهای مهمی که باید لوگو داشته باشد این است که تاریخ مصرف طولانی داشته باشد. یعنی طوری [...]
طراحی لوگو ماسک اکسی پک
آرم انگلیسی اُکسی پک

طراحی لوگو ماسک اُکسی پک

طراحی لوگو، به دلیل اینکه یک برند قرار هست بر پایه این لوگو و نشان تا سالهای طولانی شناخته شود، یکی از حساس ترین خدمات در طراحی گرافیک می باشد و یکی از شاخصهای مهمی که باید لوگو داشته باشد این است که تاریخ مصرف طولانی داشته باشد. یعنی طوری ایده پردازی و طراحی گردد که تا سالها بتواند نسبت به پیشرفت بصری جامعه و تکنولوژی بازهم حرفی برای گفتن داشته باشد. برای رسیدن به چنین خاصیتی در طراحی نشان تجاری باید به طرحی مجرد و انتزاعی رسید و هر چه ساده تر و مفهومی تر باشد از تاریخ مصرف طولانی تری برخوردار خواهد بود.

شرکت اُکسی در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت دارد که مهمترین محصول آن ماسک بهداشتی در رده های مختلف است. طراحی نشان تصویری و لوگو به زبان انگلیسی برای این برند تولیدکننده و فروشنده ماسک، توسط گروه طراحان عرفان طراحی و اجرا گردید. استفاده از فرم انتزاعی پروانه به عنوان نشان این برند یکی از انتخابهای زیبا و تاثیر گذار تیم طراحی می باشد.