طراحی بسته بندی زعفران نگین، برند چینو

بسته بندی نگین زعفران  چینو اجرا و طراحی بسته بندی زعفران چینو در گروه طراحان عرفان انجام شد. تیم ما ظروف بسته بندی زعفران چینو را از ظروف پلی کریستال انتخاب کرده است. طراحان ما با توجه به این نکته که زعفران محصولی صادراتی است ، از بسته بندی چوبی داخل این جعبه ها استفاده [...]
ظروف بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران

بسته بندی نگین زعفران  چینو

اجرا و طراحی بسته بندی زعفران چینو در گروه طراحان عرفان انجام شد. تیم ما ظروف بسته بندی زعفران چینو را از ظروف پلی کریستال انتخاب کرده است. طراحان ما با توجه به این نکته که زعفران محصولی صادراتی است ، از بسته بندی چوبی داخل این جعبه ها استفاده کردند که همزمان از این محصول با ارزش حفاظت کند و این جعبه ها را به شکل پایه های تخت جمشید طراحی کردند تا معرف فرهنگ و تمدن ایرانی به مخاطب خارجی باشد.

هم چنین ، روی بسته بندی این محصول ، سرباز هخامنشی را مشاهده می کنید که از چاپ برجسته روی آن استفاده شده و گل های بنفش رنگ زعفران لا به لای موهای او طراحی شده است تا دوباره یادآور زعفران و فرهنگ ایران است.

 ظروف بسته بندی زعفران

ایده بسته بندی چوبی زعفران یکی از جدید ترین ایده های بسته بندی محصولات است که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است. بسته بندی چوبی به عنوان بسته بندی ثانویه درون این محصولات قرار دارد که داخل این جعبه های چوبی ، ظرف پلی کریستال کوچکی وجود دارد که حاوی زعفران نگین است و در طراحی بسته بندی نگین زعفران چینو به کار رفته است.

 بسته بندی چوبی علاوه بر وزن کمتر نسبت به جعبه های مخملی ، سریع تر تولید می شوند و قیمت مقرون به صرفه تر و تنوع بیشتری دارند و همزمان شیک و جذاب هستند.

جعبه های چوبی دارای قابلیت چاپ لیزر هستند و باعث می شوند محصول و بسته بندی زعفران بیش تر در یاد مشتریان بماند.

ظرف پلی کریستال حاوی زعفران نگین

استفاده از ظروف پلی کریستال در صنعت بسته بندی زعفران همیشه مورد استقبال گسترده مشتریان قرار گرفته و از آن به عنوان پرفروش ترین نوع بسته بندی زعفران در جهان نام برده شده است.

استفاده از بسته بندی پلی کریستال مزایای بسیاری دارد ؛ از جمله شفاف بودن ظرف که باعث می شود زعفران بهتر و زیباتر به نگاه مخاطب برسد ، قیمت مناسب آن ، مقاومت در برابر ضربه و هم چنین حمل و نقل آسان این ظرف (به دلیل سبکی) در مقابل دیگر بسته بندی ها.

قابل ذکر است که حتی بسته بندی اصلی زعفران با ظروف کریستالی که معمولا جعبه های مقوایی وچوبی هستند ، بسیار مقرون به صرفه تر و زیبا تر از سایر بسته بندی های زعفران است.

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر زعفران ایرانی قرار داده است.

بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت کاملا اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ، ایده پردازی و طراحی شده اند.

 

اگر مایل هستید که بیش تر درباره این بسته بندی ها بدانید ، صفحه نمونه کار های ما را چک کنید ! هم چنین ، می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما کلیک کنید.

نظر شما درباره طراحی و اجرای بسته بندی نگین زعفران چینو چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.