رد کردن لینک ها

طراحی بسته بندی جعبه هدیه برند زعفران چینو

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر و استراتژیک زعفران ایرانی قرار داده است.

یکی از مزیت های رقابتی این برند ، بسته بندی و فرآوری زعفران ارگانیک دارای مجوز ceres آلمان است. بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت کاملا اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ، ایده پردازی و طراحی شده اند.

بسته بندی های جعبه هدیه زعفران چینو ، یکی از منحصر به فرد ترین و جذاب ترین بسته بندی های زعفران است که مناسب هدیه دادن به دیگران و یا صادرات به نقاط مختلف جهان است. درون این جعبه موارد زیر قرار دارند:

    • زعفران نگین 3 گرمی
    • جعبه چوبی زعفران
    • چاشنی هوموس یا پستو
    • یک عدد هاون چوبی دست ساز

طراحی بسته بندی لاکچری زعفران

برخلاف جعبه های هدیه موجود در بازار که اغلب ظاهری معمولی و شبیه به هم دارند ، ایده پردازی و طراحی بسته بندی جعبه های هدیه زعفران چینو کاملا اختصاصی برای این برند انجام شده است و مشابه هیچ نمونه دیگری در بازار نیست.

گروه طراحان عرفان با توجه به با ارزش بودن محصول زعفران و اهمیت فرهنگ هدیه دادن ، این جعبه هدیه را به گونه ای طراحی کرده اند که علاوه بر زیبایی ظاهری ، از محصولات داخل جعبه هم به طور کامل حفاظت می کند. ترکیب افکت طلاکوب روی نقش سیاه و سفید این بسته بندی ، جلوه آن را چند برابر کرده است و همزمان گل های ارغوانی رنگی که در موهای این دختر قرار گرفته اند ، یادآور محصول زعفران هستند.

داخل جعبه هدیه ، زعفران نگین 3 گرمی در شیشه ای کریستالی قرار دارد که برای حفاظت و زیبایی بیشتر ، این شیشه کریستالی در جعبه چوبی گذاشته شده است که طرح آن الهام گرفته از ورودی سازه تخت جمشید است. این جعبه چوبی که به شکل ستون های تخت جمشید است ، معرف بسیار خوبی از فرهنگ و تاریخ ایران و گزینه مناسبی جهت صادرات به کشور های دیگر است.

همزمان ، هاون چوبی کوچکی جهت ساییدن زعفران نگین در این جعبه هدیه قرار گرفته است که کاملا دست ساز است.

در کنار این دو محصول ، سس هوموس و پستو که هردو حاوی زعفران ارگانیک و مواد طبیعی دیگر هستند قرار دارد که این جعبه هدیه را بسیار خاص می کند.

نظر شما درباره طراحی بسته بندی این بسته بندی لاکچری زعفران چیست؟

هم چنین ، می توانید سایر نمونه کار های گروه طراحان عرفان و طراحی های انجام شده دیگر برای این برند را در پست های بعدی مشاهده کنید!

نمونه کارهای مرتبط