طراحی بسته بندی هارد باکس زعفران صادراتی چینو

طراحی بسته بندی هاردباکس زعفران چینو بسته بندی هاردباکس از انواع بسته بندی لوکس زعفران هستند. این نوع بسته بندی زعفران در سطح جهانی محبوب بوده و معمولاً برای صادرات زعفران به کشور های مختلف از آن استفاده می کنند. بسته بندی هاردباکس برند زعفران چینو در دو وزن پر فروش 1 و 5 گرمی [...]
طراحی بسته بندی

بسته بندی هارد باکس زعفران
طراحی بسته بندی جعبه سخت

طراحی بسته بندی زعفران صادراتی

طراحی بسته بندی هاردباکس زعفران چینو

بسته بندی هاردباکس از انواع بسته بندی لوکس زعفران هستند. این نوع بسته بندی زعفران در سطح جهانی محبوب بوده و معمولاً برای صادرات زعفران به کشور های مختلف از آن استفاده می کنند.
بسته بندی هاردباکس برند زعفران چینو در دو وزن پر فروش 1 و 5 گرمی طراحی و اجرا شده اند که مناسب صادرات به نقاط مختلف جهان هستند. هم چنین ، بسته بندی هاردباکس زعفران چینو با توجه به مواد اولیه و افکت های خاص چاپ شده بر روی آن ها ، مناسب هدیه دادن هستند.

داخل هاردباکس ، قوطی فلزی اختصاصی زعفران ارگانیک چینو قرار گرفته است. گروه طراحان عرفان با توجه به با ارزش بودن زعفران ارگانیک ، بسته بندی ساده و در عین حال شیکی را برای آن در نظر گرفته اند که ضمن جلوگیری از پایین آمدن کیفیت زعفران ، از زعفران حفاظت هم می کند.
بر روی بسته بندی هاردباکس زعفران ارگانیک چینو ، افکت های چاپ بسیار زیبا و مناسبی استفاده شده است. ترکیب رنگ مشکی و افکت قرمز کوب و طلا کوب به کار رفته در لایه بیرونی این جعبه ها ، ظاهری شیک و خیره کننده ای را به آن ها بخشیده است.

چاپ قوطی های فلزی اختصاصی زعفران چینو

با توجه به اینکه برند های بسیار محدودی توانایی تولید قوطی های زعفران به صورت اختصاصی را دارند ، تولید قوطی های فلزی زعفران و چاپ اختصاصی بر روی آن ها ، سهم زیادی در تمایز برند در بازار های جهانی دارد.
داخل هارد باکس ، فضایی ساده و شیک برای نگهداری این قوطی در نظر گرفته شده است که با طراحی و اجرای نفیس هارد باکس لاکچری زعفران چینو ، این بسته بندی ها به زیباترین شکل راهی بازار های جهانی گردید.

درباره برند زعفران چینو

برند معتبر و نوین زعفران چینو حدود سه سال پیش فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز کرده است و تمرکز خود را بر روی محصولات بی نظیر و استراتژیک زعفران ایرانی قرار داده است.
جعبه های سخت برند زعفران چینو یکی از با کیفیت ترین و به روز ترین بسته بندی های محصولات زعفران در سطح اروپا و جهان می باشند.
یکی از مزیت های رقابتی این برند ، بسته بندی و فرآوری زعفران ارگانیک دارای مجوز ceres آلمان است. بسته بندی های برند زعفران چینو از همان ابتدا به صورت کاملا اختصاصی توسط گروه طراحان عرفان ، ایده پردازی و طراحی شده اند.

 

نظر شما درباره طراحی و اجرای هاردباکس برند زعفران ارگانیک چینو چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید !
هم چنین ، می توانید سایر نمونه کار های گروه طراحان عرفان و طراحی های انجام شده دیگر برای این برند را در پست های بعدی مشاهده کنید!